Yurtiçi kargo ile gönderilmekte olup , Alıcı Ödemelidir.

Farklı alanlarda kendilerini geliştirmek isteyen kişilere, nitelikli iş bulma olanakları sağlayıcı programlar düzenliyor, kurumların taleplerine uygun, çağdaş donanımlı, kalifiye elemanlar yetiştirecek eğitim programları sunuyoruz.

 Eğitimlerimiz; İstanbul Gedik Üniversitesi’nin alanında uzman akademisyenleri, eğitmenleri ve iş ortağı partnerlerinin profesyonellerden oluşan uzman kadrosuyla gerçekleştiriliyor, eğitimlerde teorik bilginin yanı sıra uygulamaya yönelik atölye çalışmaları, vaka çalışmaları ve örnek olaylara sıklıkla yer veriliyor.

Gelişen teknolojiyi kullanan, aktüel, nitelikli, ve yenilikçi, eğitim programlarımız sayesinde hayatınıza dokunuyoruz

Evet , Sistem Üzerinden Kayıt yapabilirsiniz.

1. Kayıt Aşaması ;

1.1. Kayıt işlemlerinin sağlanması

1.2. Kimlik Fotokopisi

  • Kredi Kartı
  • Banka Havalesi

2.Eğitim Aşaması ;

Sistemimiz görsellerde göründüğü gibi yazılı ve sesli anlatım aynı anda devam etmektedir.

 

45 Saniye Sistemde İşlem yapıladı sürede eğitim durmaktadır bu sayede Kullanıcının eğitimin tamamını izlemesi sağlanmaktadır. Her dersin sonunda 5 Soruluk ders geçme soruları bulunmaktadır. Sorular doğru cevaplanır ise bir sonraki derse geçilebilmektedir.

3.Sınav Aşaması ;

Sınav Modülümüz F11 Modu Özelliği Taşıyan , Sisteme Giriş yaptıktan sonra ekranda farklı bir sayfa açılasına izin vermeyen bir sistemdir. Her soru için belirli bir süre verilemektedir. Süre geçtikten sonra sorular cevaplanmamaktadır. Sınav Geçme notumuz %60'dir , Altına kalan öğrencilerimize 3 Kez Sınava girme hakkı tanınmaktadır.

Sınavını tamamlayan öğrencilerimiz sistem üzerinden başarı notu ve başarı durumu iletilmektedir.

Uygulama Çalışmaları ;

Eğitimlerimizin %100 Kayıtlı ( Oflinedır) Tüm Dersler ile alakalı Cumartesi Günleri Canlı ders yapılarak ( Zorunlu Değil) Eğitimci ile sohbet imkanı sağlanmaktadır.

 

* Tüm Video Çekimleri Geenbox Teknolojisi ile yapılmakta

Eğitimlerim

Eğitimlerim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı