dijital-donusum

Dijital Dönüşüm

Ücretsiz Dijital Dönüşüm Eğitimi

 

Ücretsiz Eğitim Nedir?

İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi olarak ücretsiz eğitimlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Siz de farklı alanlarda ücretsiz eğitimlerimize katılarak kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitime Kimler Katılabilir?

Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkes ücretsiz eğitimlere başvurabilir. Herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Ücretsiz Eğitime Nasıl Katılabilirim?

Formda belirtilen bilgileri doldurduktan sonra Ücretsiz Kayıt Olmak İstiyorum veya eğitime dair sertifikaya sahip olmak isteyenler için ise İmzalı İsme Özel Sertifika Almak İstiyorum seçeneklerinden birini seçerek kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tarafınıza gelecek sms ile eğitime giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz Eğitime Ne Zaman Başlayabilirim?

Kayıt İşleminizi gerçekleştirmenizin hemen ardından tarafına sms yoluyla giriş bilgisi iletilecektir.

Ücretsiz Eğitimlere Kayıt Olurken Sertifika Alabilirmiyim?

Gerekli bilgileri dolduktan sonra İmzalı İsme Özel Sertifika Almak İstiyorum seçeneğini seçmeniz durumunda Üniversite Onaylı ve Rektör İmzalı sertifikalar e-Devlet'e Kişisel bilgilerinize özel (Ad-Soyad-TC Kimlik Numarası) olarak aktarılacaktır.

Sertifika İçin Ücret Ödemeliyim?

Üniversite Onaylı, Rektör İmzalı ve e-Devlet üzerinden tarafınıza aktarımı sağlanacak sertifika için ödeme yapmanız gerekmektedir.

Sertifikamı Aldım, Nasıl Görüntüleyebileceğim?

e-Devlet ekranında https://www.turkiye.gov.tr/istanbul-gedik-universitesi-sertifika-sorgulama adresi üzerinden sahip olduğunuz belgeyi görüntüleyebilirsiniz. (Sahip olduğunuz belge/belgeler 5 iş günü içerisinde e-Devlet aktarımı sağlanacaktır.)

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!