Değerli Katılımcılarımız,
Kimya ve laboratuvar alanında uzmanlaşmak isteyenler için özel olarak hazırlanan sertifikalı eğitim programlarımız arasından seçeceğiniz 3 eğitimi, sadece 1999₺'ye sunuyoruz. Bu fırsatla, kariyerinizi ileriye taşımak ve uzmanlık kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerilere uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. Her bir eğitim programı, kimya ve laboratuvar uygulamaları konusunda derinleşmenizi sağlayacak, güncel ve uygulamalı bilgilerle donatılmıştır.
Eğitimlerimiz, teorik bilginin yanında pratik uygulamalara da odaklanarak, laboratuvar ortamında karşılaşabileceğiniz sorunları çözme yeteneğinizi artırır. Alacağınız sertifikalar, e-Devlet üzerinden sorgulanabilir ve özgeçmişinizde fark yaratır. Bu sayede iş başvurularında ve kariyer hedeflerinizde öne çıkarsınız. Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerle en doğru bilgiye ulaşacak, esnek öğrenme seçeneklerimizle eğitim sürecinizi iş ve özel hayatınızla uyumlu şekilde planlayabileceksiniz.
Eğitim süresince ve sonrasında kariyer danışmanlığı hizmetlerimizle yanınızdayız. İstanbul Gedik Üniversitesi olarak, siz değerli katılımcılarımıza kimya ve laboratuvar alanında kariyerlerinde önemli adımlar atma fırsatı sunuyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen kaydınızı yaptırın. Başarılar dileriz! İstanbul Gedik Üniversitesi.