Simplify3D Eğitimi Sertifika Programı

Yorumlar

4.6
(62)

Simplify3D Eğitimi Sertifika Programı

₺1.500,00

3d baskı tutkunları için Simplify3d 3d baskıda entegre yazılım çözümü olduğunu ve özellikleri ile güçlü bir dilimleyici olduğunu söyleyebiliriz.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Simplify3D Eğitimi Sertifika Programı

Simplify3d Eğitimi Nedir?

Simplify3d popüler 3d baskı yazılım araçlarından biridir. 3d baskı tutkunları için Simplify3d 3d baskıda entegre yazılım çözümü olduğunu ve özellikleri ile güçlü bir dilimleyici olduğunu söyleyebiliriz. Dilimleme yazılımı, 3d modelleri ve bunların baskı ayarını 3d yazıcının gerçekleştireceği talimatlara dönüştürür. Bu nedenle dilimleme yazılımları herhangi bir 3d baskı prosedürü için önemli bir adımdır. Bu eğitimde, Simplify3d hakkında detaylı bilgiler vereceğiz, güçlü yönleri nelerdir, kimlere hitap etmektedir ve son olarak bir modeli dilimlemenin ve yazdırmaya hazır hale getirmenin ilk adımlarında sizlere rehberlik edeceğiz. Eğer sizde Simplify3d programını derinlemesine öğrenmek ve bulunduğunuz sektörde 1 adım önde olmak istiyorsanız bu eğitim tam sizlere göre. Eğitimde görüşmek üzere.

Simplify3d Eğitimi Kazanımları

3D pazarı genişledikçe ürünler de aynı oranda artıyor. Her geçen gün karşımıza çıkan yeni yazıcı markaları ve eski yazıcıların geliştirilmiş versiyonları ile 3D ürün gamı artıyor. Her teknolojik alet gibi uyumluluğun önemli bir kriter olduğu 3D yazıcılarda her ürün için ayrı bir yazılım kullanmak hem zaman hem de enerji kaybı olabiliyor. Lider yazılım üreticisi Simplify3D bu soruna değinerek farklı yazıcılarla uyum sağlayabiliyor.Eğitim programı için yüksek motivasyon ile bu programa dahil olursanız, örneğin günde en az 1 saatinizi video izleyip pratik yaparsanız bu programın iyi bir kullanıcısı olabileceğinizi belirtmek isterim.

Eğitimi içeriği

Simplify3D eğitim programımız kapsamında program içindeki en temel modülleri birlikte görüyor olacağız. İlk olarak programın arayüzü tanıtımı ve giriş kısmını inceleyeceğiz.

 • Simplify3d Arayüz
 • Simplify3D Özellikleri
 • 3D Yazıcı Kurulumu
 • FFF Profil Ayarı
 • Arayüz Detayları
 • 3D Modelleri İçe Aktarma ve Konumlandırma
 • Baskı Ayarları
 • 3D Baskıya Hazırlık
 • Modelini 3D Yazıcıda Bastırma

Bu eğitimi kullanarak, Simplify3D genel arayüzü ve kullanım yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Neden Simplify3d Öğrenmeliyim?

Herhangi bir yazılım için kullanıcı arayüzünün temiz ve mümkün olduğunca kullanışlı olması gerekir. Simplify3d her ikisini de kullanıcılara sunuyor. Ana ekranda sadece birkaç araç çubuğu bulunuyor ve oldukça basit temel özellikler gösterilmiş. Buda mükkemmek bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Gelişmiş ayarları ve mantıksal olarak hazırlanmış baskı ayarları ile 3d baskı ayarlarını profesyonelce yapabilirsin. Simülasyon özelliği ile baskıdan önce modeli inceleyip hata analizi yapabilirsiniz.

Bu Eğitim Programına Kimler Katılmalı?

 • Sıfırdan dilimleyici program öğrenmek isteyen öğrenci, mezun, mühendis ve teknikerler
 • 3d yazıcıyla para kazanmak isteyenler
 • 3d printer ve maker gibi hobi edinmek isteyenler
 • Orta seviyede olup bilgilerini daha fazla geliştirmek isteyenlere
 • Simplify3d öğrenerek 3D modelleme bilgisini 3d yazıcıyla birleştirme.

Gerekli Bilgi Seviyesi ve Araçlar Nelerdir?

 • Bilgisayar ve internet bağlantısı
 • Simplify3d programı kurulumu
 • Yetkinliklerini geliştirme isteğiyle birlikte yüksek motivasyon ve çaba

Örnek Sertifika ; 


Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz. 

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!