Yorumlar

4.93
(30)

Autocad Eğitimi Sertifika Programı

₺1.660,00

Autocad Eğitimi Sertifika Programı

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.
Ön İzleme

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Autocad Eğitimi Sertifika Programı

 

Autocad Eğitimi Nedir?

Autocad projelerin üretime geçmeden önce hem 2 boyut hemde 3 boyutlu olarak projelendirildiği ve başta mimarlar ile mühendisler olmak üzere teknisyenler tarafından kullanılan bir programdır. Dünyanın yazılım devlerinden biri olan Autodesk tarafından 1980 li yıllardan günümüze kadar geliştirilmeye devam etmektedir. Kullanım ve öğrenim kolaylığı açısından dünya genelinde kabul görmüştür. Autocad programının kullanım kolaylığı ve nerelerde kullanıldığını ele alırsak autocad basit geometrik şekillerden başlayarak detaylı ve hassas projeler yapılabilir. Kullanıcılar programın üst kısmında bulunan çizmek istediği geometrik şekli seçerek ekranın ortasındaki alana kolayca çizim yapabilirler. Autocad programı mimarı proje ve tasarımda makine ve otomasyon tasarımlarında elektrik sektöründe oldukça yaygındır. Eğitim içeriğinde detalı konu anlatımları uygulamalı komut anlatımları örnek proje çizimlerine sahiptir. Eğer sizde Autocad programını derinlemesine öğrenmek ve bulunduğunuz sektörde 1 adım önde olmak istiyorsanız bu eğitim tam sizlere göre. Eğitimde görüşmek üzere.

 

Autocad Eğitimi Kazanımları

Bu kapsamlı eğitim programı ile birlikte herhangi bir ön bilgiye sahip olmadan yani sıfırdan başlayarak Autocad ile tasarım konusunu tüm detaylarıyla birlikte uygulama yaparak öğretiyor olacağız. Autocad eğitimi içerisinde yapacağımız tasarım uygulamaları ile sizlerde pratikler yaparak programın kullanımı, programın içinde tasarımlar oluşturma konusunda hızlıca ilerliyor olacaksınız. Eğitim programı için yüksek motivasyon ile bu programa dahil olursanız, örneğin günde en az 1 saatinizi video izleyip pratik yaparsanız bu programın iyi bir kullanıcısı olabileceğinizi belirtmek isterim. Eğitim içeriği ve sizin çabalarınızla beraber Autocad eğitim programını tamamladığınızda bu konuda çok önemli bir yetkinliği edineceğinize inancım tamdır.

Neden Autocad Öğrenmeliyim?

Tasarımlarda kolaylık sağlayan, hata ve riskleri en aza indirmesi nedeniyle tercih edilen Autocad, ilk kez 1980li yılların başında Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir firma olan Autodesk firması tarafından geliştirilmiştir. Vektör tabanlı bir program olan Autocad’i kullanmak mesleki anlamda birçok yeterliliğe sahip olmanızı sağlayacaktır.  Söz konusu bu tasarım programı, çözünürlükten bağımsız olarak oluşturulan 2 veya 3 boyutlu geometrik şekilli nesnelerin bir veri kümesi olarak açıklanır.

 

Bu Eğitim Programına Kimler Katılmalı?

 • Autocad ile tasarım ve çizim yapmak isteyen mühendis ve öğrenciler.
 • Autocad ile Projelerle uğraşan inşaat mühendisleri,
 • Autocad ile sıhhı ve mekanik tesisat projesi çizenler
 • Autocad kullanan teknik ressam ve teknikerler.
 • Autocad çizimleri yapan mimarlar.
 • Autocad le mobilya tasarlayanlar
 • Autocad le endüstriyel tasarım yapmak isteyenlere aktarmayı hedefledik.


Gerekli Bilgi Seviyesi ve Araçlar Nelerdir?

 • Bilgisayar ve internet bağlantısı
 • Autocad programı kurulumu
 • Yetkinliklerini geliştirme isteğiyle birlikte yüksek motivasyon ve çaba


Eğitim İçeriği

 • 2 Boyutlu Çizim Komutları
 • 2 Boyutlu Çizim Örnekleri
 • İzdüşüm ve Görünüş Çıkarma
 • 3 Boyutlu Modelleme Komutları
 • 3 Boyutlu Modelleme Örnekleri

 

Eğitim Süresi

 • 48 Uzaktan Eğitim Saati

Örnek Sertifika ; 


Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz. 

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!