Diş Hekimi Asistanlığı, Eczane Yardımcılığı, Tıbbi Sekreterlik Sertifika Paketi

Yorumlar

4.86
(473)

Diş Hekimi Asistanlığı, Eczane Yardımcılığı, Tıbbi Sekreterlik Sertifika Paketi

₺2.099,00

Diş Hekimi Asistanlığı, Eczane Yardımcılığı, Tıbbi Sekreterlik Sertifika Paketi ile sağlık kurumlarında istihdam olanağı bulabilir, sektör tarafından en çok istenen belgeler ile kişisel ve mesleki gelişminize katkıda bulunabilirsiniz.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Diş Hekimi Asistanlığı, Eczane Yardımcılığı, Tıbbi Sekreterlik Sertifika Paketi

 

Diş Hekimi Asistanlığı, Eczane Yardımcılığı, Tıbbi Sekreterlik Sertifika Paketi ile sağlık kurumlarında istihdam olanağı bulabilir, sektör tarafından en çok istenen belgeler ile kişisel ve mesleki gelişminize katkıda bulunabilirsiniz. Kurumumuz tarafından verilen Diş Hekimi Asistanlığı, Eczane Yardımcılığı, Tıbbi Sekreterlik Sertifikaları ile işe giren binlerce kişiden biri olma şansını bulabilirsiniz.

Sağlık alanında en çok talep edilen bu eğitimlere en uygun fiyat ve üniversite güvencesiyle kampanyalı bedel üzerinden katılmak için acele edin... 3 adet rektör tarafından ıslak imzalı belge adresinize gelecektir aynı zamanda bu belgeler ayrı ayrı e-Devlet sistemine eklenecektir.

 

Diş Hekimi Asistanı Nedir ? Nasıl Diş Hekimi Asistanı Olunur ? Diş Hekimi Asistanı Sertifikası Nasıl Alınır ? gibi soruların cevabı bu yazımızda..


Diş kliniklerinde her geçen gün artan diş hekimi yardımcısı ihtiyacını karşılamak için Diş Hekimi Asistanı Sertifika Programı oluşturulmuştur.

Oluşturulan Diş Hekimi Asistanı Eğitimi, sektörde faal olarak çalışan ve çalışmak isteyen Diş Hekimi Asistanlarının mesleki ve kişisel gelişimine katkıda bulunarak Diş Hekimi Asistanı Mesleğinin incelik ve gerekliliklerini anlatmak için hazırlanmıştır.

Sağlık sektöründe bulunan hastane ve özel kliniklerde yardımcı personel ihtiyacı her geçen gün artmakta ve istihdam yelpazesi genişlemektedir. Bu durumda kişilerin eğitimini görerek almış oldukları Diş Hekimi Asistanı Sertifikası işe girişte katılımcıya yardımcı olmakta ve bu alanda eğitim aldığını kanıtlar nitelikte olmaktadır.

2 Yıllık bölümü olan Ağız ve Diş Sağlığı bölümünü bitirerek Diş Hekimi Asistanı olabileceğiniz gibi, tarafımızca oluşturulup hazırlanan Diş Hekimi Asistanı Eğitim Programı sonunda elde edeceğiniz Sertifika ile de bu sektörde iş imkanı bulma olasılığınız yükselmektedir. Günümüz şartlarında sertifikalar öz geçmişinizi doldurmanız için oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır.

Diş hekimi asistanında bulunması gereken nitelikler:

 • Çalıştığı sağlık kuruluşunun kurallarını çok iyi biliyor olması,
 • Sterilizasyon konusuna hakim olması ve bu konuda gereken özeni gösteriyor olması,
 • Sistemli, düzenli çalışıyor olması,
 • Detaylara önem verip hiçbir detayı atlamaması,
 • Pratik zekalı olup çıkan sorunları hemen çözebilecek yapıda olması,
 • Özellikle hastalara karşı güler yüzlü olması,
 • Stres altında çalışabilecek bir yapıda olması,
 • İlk yardım konusunda bilgili olması,
 • Diş hekimine hastanın yanında herhangi bir müdahalede bulunmaması önemlidir.

45 uzaktan eğitim saati sürecektir.

Diş Hekimi Asistanlığı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Diş Hekimi Asistanlığı Sertifikası, kariyerini diş hekimlerinin özel muayeneleri ya da diş kliniklerinde sürdürmek isteyen profesyoneller tarafından tercih edilmektedir. Hekimlere asistanlık görevi yapan kimselerin hem işleyiş hakkında daha geniş bilgi birikimine sahip olması hem de hekim taleplerini karşılaması söz konusudur. Belgelendirme başta olmak üzere hastalarla ilişki konusunda da önemli rolü bulunan Diş Hekimi Asistanı Sertifikası, sağlık sektöründe başarılı çalışmalar yapmak isteyen her profesyonel için önemlidir.

Sağlık sektöründe ister kamu ister özel sektör kliniklerinde kullanımı mümkün olan sertifika sayesinde kariyerinizi şekillendirebilirsiniz. Üstelik sertifika programında edineceğiniz bilgiler sayesinde kariyerinizi daha başarılı bir seviyeye taşımanız da olası.

Diş Hekimliği Asistanı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Diş hekimliği alanında çalışmalar yürütmek isteyen asistanlar için bu sertifika programının oldukça önemli olduğundan söz etmek gerekmektedir. Bu bağlamda sertifika programına katılanların pek çok kazanım elde edeceğini vurgulamak şart. Aşağıda sıralanan ayrıcalıkları çerçevesinde diş hekimliği asistanlığı sertifikası almak her katılımcı açısından büyük bir avantajdır.

 • Hastalarla diş hekimi arasındaki ilişkinin sağlanmasında yetkinlik kazanır,
 • Diş hekiminin muayene ve tedavi süreçleri ile alakalı taleplerinin karşılanmasında bilgi sahibi olur,
 • Tedavi, muayene ya da cerrahi müdahale ile alakalı dokümantasyon süreçlerinin yürütülmesini sağlar,
 • Hastaların randevu ve diğer talepleri ile alakalı planlamanın gerçekleştirilmesini destekler.

Tüm bu ayrıcalıkları düşünüldüğünde diş hekimi asistanlığı sayesinde yepyeni bir kariyere adım atmak mümkün. Siz de diş hekimi asistanlığı sayesinde kariyerinize yeni bir sayfa açmanız mümkün olacak.

Diş Hekimi Asistanlığı Programı Ne Katar?

Diş hekimliği alanında çalışmalar yapmak isteyen personelin daha başarılı bir kariyere sahip olması açısından en önemli husus eğitim programının alınması ve kariyer planlamasının gerçekleştirilmesidir. Siz de kariyerinizde daha başarılı olmak ve profesyonel bir gelişim sergilemek mi istiyorsunuz? O halde mutlaka asistanlık sertifikası almalısınız. Alacağınız asistanlık sertifikası sayesinde farklı klinik ve muayenehanede çalışabilirsiniz. Üstelik kariyerinize katacağınız artı değer sayesinde de sektörde daha kolay iş bulma şansı elde edebilirsiniz. Sertifika programına kaydolmak ve süreci titizlikle sürdürmek adına hemen harekete geçebilirsiniz.

Eczane Yardımcı Personeli Sertifika Programı Nedir ? Nasıl Eczane Kalfası Olunur ? Eczane Yardımcı Personeli Sertifikası Nasıl Alınır ?

Eczane Yardımcı Personeli Sertifika programı bir diğer adıyla Eczane Kalfası Sertifikası sağlık alanında çalışmak isteyen, Eczane Yardımcı Personeli (kalfa) olarak görev almak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitim programıdır.

Eczane Yardımcı Personeli Sertifika Programına Türkiye'nin her yerinden kayıt olabilirsiniz. Almaya hak kazanacağınız sertifika ile Türkiye'nin her yerinde bulunan eczanelere iş başvurusunda bulunabilirsiniz..

Eczanelerde sadece eczacılar çalışmamaktadır. Eczanede çalışan personelin eczacı mesleği dışında kalan bölümüne Eczacı Yardımcı Personeli (Kalfası) denmektedir. Eczacı dışında eczanede görev olan tüm personel Yardımcı Personel dir. Eczane Yardımcı Personeli (Kalfası) olabilmek için Eczane Yardımcı Personeli Sertifika Programı'na katılıp sertifikanızı almanız ve en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.

İş arama platformları üzerinde yüzlerce Eczane Yardımcı Personeli iş ilanı bulunmaktadır. İş başvurunuzda avantajlı konuma geçebimek için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Eczane Yardımcısı nın görev aldığı eczanede yaptığı işleri kısaca özetleyecek olursak ;
- Reçetesiz gelen müşteriye yardımcı olma, sorunlarını dinleme, yönlendirme, eczacıya danışma
-Reçeteye yazılmış olan ilaçların kontrolü ve hazırlanmasından sonra hastaya veya hasta yakınına sunulması ve bu ilaçların kullanımı hakkında hastaya veya hasta yakınına bilgi verilmesi,
-Olası acil durumlarda ilk yardım konusunda eczacıya destek olur,
-Gereken durumlarda hastanın tansiyonunu ölçer,  boy-kilo gibi bilgilerini alır,
-İlaç raflarının düzeni ve görüntüsüyle ilgilenir,
-Stok durumu azalan ilaçlar hakkında eczacı gözetiminde ilaç siparişi verebilir..
üstte belirtilen görevler ve buna benzer durumlarda Eczane Yardımcı Personeli (Kalfası) görev almaktadır.

Bu eğitimin amacı, eczanede yardımcı personel olarak çalışmayı düşünen ve/veya bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere eğitim vermektir.

Bu eğitim programı kapsamında, eczane yardımcısı personelin görev ve sorumlulukları, eczanedeki işleyiş, hastalıklar ve ilaçlar hakkında genel bilgiler, ilaç şekilleri ve belirli hastalıklara karşı kullanılan ilaçlar, reçetelere uygun bir şekilde ilaç hazırlama konularında eğitim verilecektir.

Bu eğitimin amacı, eczanede yardımcı personel olarak çalışmayı düşünen ve/veya bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere eğitim vermektir.

Bu eğitim programı kapsamında, eczane yardımcısı personelin görev ve sorumlulukları, eczanedeki işleyiş, hastalıklar ve ilaçlar hakkında genel bilgiler, ilaç şekilleri ve belirli hastalıklara karşı kullanılan ilaçlar, reçetelere uygun bir şekilde ilaç hazırlama konularında eğitim verilecektir.

Eczane Yardımcı Personeli Sertifikalı Uzaktan Eğitim Programı İçeriği

 • Eczane Hizmetleri Kavram ve Yönetmelikleri
 • Tıbbi Terminoloji
 • Temel Sağlık ve Hastalık Bilgisi
 • Pratik İlaç Bilgisi
 • Farmasötik Hesaplamalar ve İlaç Hazırlama

Eczane Yardımcılığı Sertifikası Hangi Alanlarda Kullanılır?

Eczane Yardımcılığı Sertifikası alarak eczane ve hastanelerde çalışmak isteyen kimseler için kaliteli bir kariyer planlaması gerçekleştirmek adına oldukça önemlidir. Bu bağlamda eczane yardımcılığı kapsamında kariyerinizi daha başarılı bir noktaya taşıyabilirken aynı zamanda bilgi birikiminizi de arttırmanız mümkün. Eczane alanında çalışmalarınızı profesyonel seviyeye taşımak adına oldukça özel olan bir sertifikadır. Bu sertifika sayesinde siz de süreci titizlikle yönetmeyi başarabilirsiniz.

Eczane yardımcılığı ya da kalfalık; eczanede ilaç satışı yapmak ve hastaların taleplerine cevap vermek adına hizmet sunmaktır. Reçeteyle satılan ilaçların hastalara satışı, sisteme girişi ve doktor önerileri bağlamında kullanımıyla ilgili bilgiler vermek eczane yardımcılığı kapsamında değerlendirilmektedir. Siz de sertifika alarak süreci daha başarılı bir noktaya taşıyın ve başarılı olmanın ayrıcalıklarını yakalayın!

Eczane Yardımcılığı Sertifikası Ne İşe Yarar?

Eczanede çalışmak isteyenler için en önemli çözümlerden bir tanesi sertifika alarak kariyerinizi daha başarılı bir noktaya taşımak olacaktır. Eczanede çalışırken profesyonel bir kariyer oluşturmak isteyenler için bu süreç oldukça avantajlı bir hal alır. Üstelik bu sertifika sayesinde aşağıdaki ayrıcalıkları yakalamak mümkündür.

 • İlaçlar hakkında bilgi sahibi olarak hastaların taleplerine daha hızlı bir şekilde cevap verebilirsiniz,
 • Eczanede satışı yapılan ilaç ve ürünlerin sisteme kaydını gerçekleştirmeyi öğrenirsiniz,
 • Hastalarla iletişimde daha başarılı bir yaklaşım sergilemeyi başarabilirsiniz,
 • İlaçların kullanımı konusunda hastalara yardımcı olurken talepleri de cevaplama şansını elde edebilirsiniz.

Tüm bu yönleriyle eczane yardımcılığı sertifikası almak büyük bir avantaja dönüşmektedir. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken belli! Sürecin titiz bir şekilde yönetilmesi ve kalite odaklı bir hizmet sürecine odaklanılması.

Eczane Yardımcılığı Sertifikası Neler Katar?

Eczanede çalışma ideali olan bir kimse için en önemli konulardan bir tanesi de eczane yardımcılığı sertifikası almaktır. Bu sertifika kapsamında adaylar hem ilaçların satışı hem de ilaçların kullanımı hakkında bilgi sahibi olur. Sürecin titizlikle yönetilmesi mümkün olurken amaç daima daha kaliteli bir yaklaşım benimsemektir. Siz de bu konuda en başarılı çözümler için tercihinizi bu sertifikadan yana kullanın. Sertifika kayıt süreçleri ve diğer bütün çözümler ile alakalı taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Eczane Yardımcı Personeli Sertifikalı Uzaktan Eğitim Programı Ders Konuları 

Eczane ve Çalışanlarıyla İlgili Genel Kavramlar
Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik ve Mevzuatlar
İlaç Takip ve Dağıtım Sistemleri
Eczane Otomasyon Programları
Tıbbi Terminolojiye Giriş
Tıbbi Terimlerde Temel Öğeler
Terim Çeşitleri
İlaç Bilgisine İlişkin Terimler
Hareket Sistemi Terimleri
Kan ve Dolaşım Sistemi Terimleri
Solunum Sistemi Terimleri
Sindirim Sistemi Terimleri
Üriner Sistem ve Endokrin Sistem Terimleri
Genital Sistem Terimleri
Sinir Sistemi ve Psikiyatri Terimleri
Duyu Organları terimleri
Sağlıkla İlgili Temel Kavramlar
Üreme Sağlığı ve Aile Planlaması
Anne ve Çocuk Sağlığı
Yaşlılık ve Yaşlı Sağlığı
Egzersiz ve Beslenme
Hijyen ve Sanitasyon
Vücut Sistemleri ve Hastalıkları
Kronik Hastalıklar
Bulaşıcı Hastalıklar
İlaç Bilgisine Giriş
İlaçların Farmasötik Şekilleri ve İlaç Uygulama Yolları
Farmakokinetik ve Farmakodinamik
Antibakteriyel ilaçlar
Antitüberküloz, Antiviral, Antimalaryal, Antifungal İlaçlar
Antineoplastik İlaçlar, Antiseptikler ve Dezenfektanlar
Otonom Sinir Sistemi İlaçları
Santral Sinir Sistemi İlaçları
Kardiyovasküler Sistem İlaçları
Solunum Sistemi İlaçları
Sindirim Sistemi İlaçları
Endokrin Sistemi Etkileyen İlaçlar
Üriner Sistem İlaçları
Eczacılıkta Kullanılan Ölçü Sistemi
Konsantrasyon (Derişim)
Reçete, İlaç ve Doz Kavramları
Seyreltme İşlemleri
Aligasyon
Yoğunluk (Dansite)
Majistral İlaç ve Hazırlanması
45 uzaktan eğitim saati sürecektir.

Hasta Kayıt ve Kabul Tıp Sekreterliği Eğitim İçeriği

Hastanelerde, muayenehanelerde, sağlık ocaklarında, aile sağlığı merkezlerinde  çalışmakta bulunan hasta kabul işlemleri görevlilerinin çalışmaya devam edebilmeleri için veya bu iş yerlerinde işe başlayacak olan görevlilerin çalışabilmeleri için zorunlu tutulan bir eğitim programıdır. Gelişen iş yaşamında yeterli deneyime ve deneyimin olduğu alanda sertifikasız personel çalıştırmayan firmaların iş başvurularında ilk olarak değerlendirdikleri bu nitelikleri kursiyerlere kazandıran kurumumuz Hasta Kabul alanında da kursiyerleri, Hastane ve benzeri Sağlık Kurumlarında kolaylıkla çalışabilecekleri düzeyde Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi vererek kişiler için kurumlara referans olmaktadır.

Sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşlarda, hasta giriş/çıkış işlemlerini, hastanın tedavi ve poliklinik hizmetleri sürecindeki dokümantasyon işlemlerini evrak ve bilgisayar ortamında kayıt altına alan, arşivleyen kişidir. Hasta kabul görevlileri, hasta karşılama, hasta yönlendirme, danışma hizmetleri vb. hizmetlerin yürütülmesini sağlamaktadırlar. 

 

EĞİTİM TANIMI:

Gelişen iş yaşamında yeterli deneyime ve deneyimin olduğu alanda sertifikasız personel çalıştırmayan firmaların iş başvurularında ilk olarak değerlendirdikleri bu nitelikleri kursiyerlere kazandıran kurumumuz Hasta Kabul alanında da kursiyerleri, Hastane ve benzeri Sağlık Kurumlarında kolaylıkla çalışabilecekleri düzeyde Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi vererek kişiler için kurumlara referans olmaktadır.

EĞİTİMİN TANIMI

Hasta Kabul Sertifika Programı tıbbi sekreter olarak çalışan ya da çalışmak isteyen, alan değiştirmek isteyen, yeteneklerini geliştirmek ve daha etkili çalışmak isteyen sekreterler ve sekreter adayları için tasarlanmıştır. Sekreterlik mesleği bir taraftan sekreterlik mesleği ile ilgili uzmanlık bilgilerini - alan bilgisi - diğer taraftan da sekreterlik bilgisi ile ilgili diğer bilim dallarına ilişkin bilgileri içeren bir meslektir. Sekreterlik mesleği aynı zamanda gelişen teknolojiyi ve piyasa koşullarını sürekli öğrenme ve uygulamayı gerektiren bir meslektir.

Hasta Kabul Sertifika Programından edildikleri sağlık kuruluşlarını, özelliklerini ve amaçlarını yakından bilmek durumundadırlar. Sağlık hizmeti sunan kurumlar başta yataklı tedavi kurumları olan hastaneler (Genel, özel dal, Eğitim ve Araştırma Hastaneleri vb.), Hemşirelik Bakım, Geriatri merkezleri ve Evde Bakım Merkezleri yanında ayakta sağlık hizmeti sunucuları (doktor muayenehaneleri, diş hekimi muayenehaneleri, diğer sağlık personeli muayenehaneleri)  gibi sağlık birimlerince sunulan ayakta bakım merkezleri, tıbbi teşhis amaçlı laboratuvarlardır. Tüm bu sağlık kuruluşlarında tıbbi dokümantasyon işlevi söz konusudur.

Bununla beraber her bilimsel alanın kendine özgü terminolojisi vardır. Her dilin terminolojisine geçen bu sözcükler o dilin yazım ve fonetik (sesbilim) kurallarına göre uyarlanır. Tıbbi sekreterin söz konusu terminolojiyi bilmesi gerekir.

Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik Sertifikası Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik Sertifikası alarak sağlık alanında başarılı çalışmalar yürütmek istemez misiniz? O halde tercihinizi yaparak en başarılı çözümlerden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kaliteli, ihtiyaçlara cevap veren ve standartları zirveye taşıyan bir yaklaşım benimsemek adına siz de hasta kabul süreçlerinde etkin rol almayı deneyebilirsiniz. Alacağınız sertifika sayesinde başarınızı öne çıkaracak ve kariyerinizde ilerleme şansına sahip olabileceksiniz.

Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik hem özel hem de kamu hastanelerinde büyük öneme sahip bir alandır. Bu alanda çalışmalar yürüten personel genel manada iletişim becerileri güçlü, hasta ilişkilerini önemseyen ve hastalarla empati kurabilen kimselerdir. Bu bağlamda hem psikolojik hem de teknik birikimin arttırılması sayesinde hastaların daha kaliteli bir hizmet almaları hedeflenmektedir. Siz de bu alanda çalışmalar yapmak adına hemen harekete geçin ve sertifikanızı alın!

Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hasta kabul ve tıbbi sekreterlik alanında çalışmalar yürütmeyi arzu eden hemen herkes için kariyerin başarıyla sürdürülebilmesi açısından önemli bir sertifika programı sunulmaktadır. Sertifika programı kapsamında amaç personelin hasta kabul ve tıbbi sekreterlik birikiminin arttırılmasıdır. Siz de bu alanda çalışmalar yürüterek daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşağıda sertifika programına kayıt yapanların ne tür ayrıcalıklara ulaşacağını değerlendirmek mümkün.

 • Hastalarla iletişimin daha da güçlendirilmesi sayesinde sağlık hizmetlerinin kalitesinde artış ortaya çıkar,
 • Hasta ve sağlık çalışanının birbirini anlaması kolaylaşır,
 • Personelin işinde daha başarılı olması mümkün olurken iş sürecinin başarıyla tamamlanması olasıdır,
 • Dokümantasyon ve sürecin sisteme aktarılmasında tıbbi sekreterlik sertifikası büyük önem taşımaktadır.

Tüm bu ayrıcalıklarıyla öne çıkan bir seçenek olarak siz de sertifika programını tercih edebilirsiniz. Beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek bir çözüm olması değerli. Üstelik profesyonelliği öne çıkarması da bu sertifika bağlamında önemlidir.

Hasta Kabul ve Tıbbi Sekreterlik Sertifikası Ne Katar?

Sertifika programı kapsamında katılımcılar aldıkları sertifika sayesinde kariyerlerine daha güçlü bir şekilde devam etme imkânına kavuşur. Ayrıca program tamamlandığında yeni iş imkânları ile çalışma yaşamına katkı sağlamak mümkündür.

EĞİTİM SAATİ: 120 UZAKTAN EĞİTİM SAATİ

 

İstihdam Alanları;

•Hastaneler
•Poliklinikler
•Sağlık Ocakları
•Aile Sağlığı Merkezleri
•Özel Kurumlar
•Şehir Hastaneleri
•Tıbbi laboratuvarlar
•Tıp merkezleri vb.

 • Eczane ve Çalışanlarıyla İlgili Genel Kavramlar
 • Eczacılar ve Eczaneler Hakkında Yönetmelik ve Mevzuatlar
 • İlaç Takip ve Dağıtım Sistemleri,
 • Eczane Otomasyon Programları
 • Temel Sağlık ve Hastalık Bilgisi
 • Tıbbi Terminoloji
 • İlaçların Farmasötik Şekilleri
 • İlaç Uygulama Yolları
 • İlaçların Toksik Etkileri
 • Kemoterapötik İlaçlar
 • Antineoplastik İlaçlar, Antiseptikler Ve Dezenfektanlar
 • Antibakteriyel İlaçlar
 • Otonom Sinir Sistemi İlaçları
 • Santral Sinir Sistemi İlaçları
 • Kardiyovasküler Sistem İlaçları
 • Solunum Sistemi İlaçları
 • Sindirim Sistemi İlaçları
 • Endokrin Sistem Bozukluklarında Kullanılan İlaçlar
 • Üriner Sistem İlaçları
 • Farmasötik Hesaplamalar
 • Reçete Bilgisi ve Reçete Hesaplamaları
 • Doz Hesaplamaları
 • Majestral İlaç Hazırlama Teknikleri
  • HASTA KABUL KAYIT VE HASTA TANIMA SÜRECİ
  • HASTA ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ
  • SAĞLIK KURUMLARINDA İLETİŞİM
  • SAĞLIK KURUMLARINDA HİJYEN
  • SAĞLIK KURUMLARINDA MESLEK ETİĞİ
  • SAĞLIK SOSYOLOJİSİ
  • EPİDEMİYOLOJİ
  • SAĞLIK PSİKOLOJİSİ
  • HASTA TABURCU SÜRECİ VE ÇEŞİTLERİ
  • HASTA İLETİŞİM YÖNETİMİ
  • DOKTOR UZMANLIKLARI
  • SAĞLIK İŞLETMELERİNDE RİSK YÖNETİMİ
  • ZOR HASTALARLA İLETİŞİM
  • TIBBİ MALZEME YÖNETİMİ
  • TIBBİ DÖKÜMANTASYON
  • HALK SAĞLIĞI
  • SAĞLIK KURUMLARINDA OTOMASYON
  • SAĞLIK KURUMLARINDA ERGONOMİ
  • TIBBİ TERMİNOLOJİ
  • HASTA TAKİP VE KAYIT PROGRAMI EĞİTİMİ
  • SAĞLIK BİLİŞİMİ YÖNETİMİ

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!