Bilişim ve Teknoloji Hukuku  Sertifika Programı

Yorumlar

4.91
(87)

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı ile siz de bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • Eğitime Anında Başla
  • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
  • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Bilişim ve Teknoloji Hukuku  Sertifika Programı

 

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı ile siz de bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu alanda gerçekleştirilen titiz çözümler için siz de tercihinizi hemen yapın. Bilişim Hukuku alanındaki çalışmalar ve çok daha fazlasını yapmak adına hemen tercihinizi şekillendirmeye başlayın!

Bilişim ve Teknoloji Hukuku son yıllarda oldukça dikkat çeken alanlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Teknolojiye ilgi duyan, başarı odaklı bir eğitim talep eden ve ihtiyaçlara uyum sağlayan bir seçenek sunmak açısından bu sertifika programına katılım oldukça önemlidir. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken sadece ihtiyaç odaklı bir eğitime başvurulup başvurulmadığıdır.

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı kapsamında yapmanız gereken oldukça basit. Bu çerçevede yapmanız gereken sadece teknolojik alandaki çalışmaları bu kapsamda değerlendirmek olacak. Özellikle de bilişim ve teknoloji kaynaklı suçları önlemek amacıyla bu alanda çalışmalar yapılması söz konusudur.

Bilişim ve Teknoloji son yıllarda insan yaşamında konuşulan konulardan bir tanesi olarak kabul edilmiştir. Bu bağlamda işlenen suçlar başta olmak üzere bütün değerlendirmelerin titizlikle yapılması gerektiğini ifade etmeliyiz. Özellikle de bilişim suçları ile alakalı süreci kontrol etmek adına hemen harekete geçebilirsiniz. Bu çerçevede sonuç tam da beklentilerinizi karşılayacak şekilde olacaktır.

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı Neler Katar?

Bilişim ve Teknoloji Hukuku Sertifika Programı kapsamında elde edilen avantajlar oldukça fazla. Hem hukuki anlamda danışmanlık vermek hem de mevcut durum değerlendirmesi yapmak adına siz de titiz bir yaklaşım benimseyebilirsiniz. Bu bağlamda yapılması gereken sadece eğitimin başarıyla tamamlanmasıdır.

Bilişim ve Teknoloji Hukuku alanında yapılacak çalışmalarla alakalı olarak profesyonel bir eğitim sürecinden faydalanabilirsiniz. Uzman eğitmenler tarafından denetlenen bir eğitim süreci ve çok daha fazlası için eğitime kaydınızı yaptırabilirsiniz. Bu kapsamda dikkat edeceğiniz sadece sertifikanın başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasıdır. Size uygun seçenekler ve çok daha fazlası için eğitim sürecini değerlendirin. Üstelik kaliteli bir eğitimle size özel bir kariyer planlaması yapın!

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

  • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
  • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
  • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
  • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
  • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!