Blender Eğitimi Temel Seviye Sertifika Programı

Yorumlar

4.59
(54)

Blender Eğitimi Temel Seviye Sertifika Programı

₺1.660,00

Blender Eğitimi Temel seviye Sertifika Programı

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Blender Eğitimi Temel Seviye Sertifika Programı

 

Blender Eğitimi Nedir?

Blender, özgür bir üç boyutlu modelleme ve canlandırma uygulamasıdır.

Blender tasarısı, 1998'de Hollanda'da kurulan Neo Geo adlı canlandırma stüdyosunun uygulamasıdır. Blender daha sonradan açık kaynak kodlu bir programa dönüşmüştür. Blender masaüstü ya da mobil oyunlar yapabilmek, animasyonlar oluşturabilmek, 3D yazıcılarda kullanılmak üzere modeller üretebilmek için mükemmel bir programdır. Blender'da ortaya çıkardığımız modelleri birçok farklı formatta çıkartabilir, birçok farklı program ya da oyun motorunda kullanabiliriz. Tüm bu güzel özelliklerinin yanısıra Blender tamamen ücretsiz bir modelleme programıdır. Eğer sizde blender programını derinlemesine öğrenmek ve bulunduğunuz sektörde 1 adım önde olmak istiyorsanız bu eğitim tam sizlere göre. Eğitimde görüşmek üzere.

Blender Eğitimi Kazanımları

 3D model tasarımını kimileri kariyer, kimileri okul, kimileri ise sadece hobi için öğrenmek istiyor. Ülkemizde ise bu alana olan ilgi günden güne artıyor. Blender'ın ise hem ücretsiz, hem düşük boyutlu, hem açık kaynak kodlu, hem de yapabileceklerinin sınırsız olması Blender'ın popülerliğini yıldan yıla katlayarak arttırıyor. Hangi 3D tasarım programını kullanmalıyım sorusunu soracak olursak bu işe Blender ile başlamak harika bir fikir. Blender'ı sıfırdan temelleriyle ve bol uygulamayla öğrenmek en doğrusu olacaktır. Blenderi öğrenmek ve yeni sürümle gelen yenilikleri görmek isteyenler için sahip olunması gereken bir kaynaktır. Eğitim programı için yüksek motivasyon ile bu programa dahil olursanız, örneğin günde en az 1 saatinizi video izleyip pratik yaparsanız bu programın iyi bir kullanıcısı olabileceğinizi belirtmek isterim.

Neden Blender Öğrenmeliyim?

 Blender programı ürün geliştirmeye yönelik hazırlanmış bir mühendislik yazılımıdır. Bu eğitim setine başlamak için herhangi bir Blender bilginiz, veya herhangi bir 3D tasarım programına ait bir bilgi birikiminiz olmasına gerek yok. Bu eğitim seti sıfırdan başlayıp sizi ileri seviye bir Blender kullanıcısı haline getirmek üzere tasarlandı. Kursu tamamladığınızda ise, yapmak istediğiniz ya da hayal ettiğiniz projelerinizi, hemen hemen bütün katı cisim modellerini yapabileceksiniz. Blender programıyla ile bu özellikler kazanılmaktadır.  Bu eğitim seti ile sıfırdan bu programı öğrenmeye başlayacaksınız. Programın ara yüzünü tanıyacak, iki boyutlu tasarımlar için Sketch bölümündeki tüm komutları öğrenip uygulayacak, Üç boyutlu modelleme, montajlı modellerin oluşturulması gibi program içerisinde yer alan birçok bölümü etkin bir şekilde öğreneceksiniz.

Bu Eğitim Programına Kimler Katılmalı?

 • Sıfırdan Karakter modelleme, renklendirme ve isketlenlendirme öğrenmek isteyenlere
 • Orta seviyede olup bilgilerini daha fazla geliştirmek isteyenlere
 • Blender öğrenerek 3D modelleme mesleği yapmak isteyenlere
 • Karakter modellemeye meraklı olanlara
 • 3D Modellemeyi öğrenmek isteyenlere

Gerekli Bilgi Seviyesi ve Araçlar Nelerdir?

 • Bilgisayar ve internet bağlantısı
 • Blender programı kurulumu
 • Yetkinliklerini geliştirme isteğiyle birlikte yüksek motivasyon ve çaba

 

Eğitim İçeriği

 • Blender Arayüz 
 • Modellemeye Giriş 
 • Modifiers 
 • Renklendirme, Materyaller ve Dokular 
 • Sahne, Kamera ve Işıklandırma 
 • Render Alma ve Render Ayarları 

Örnek Sertifika ; 


Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz. 

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!