Ekonomi Hukuku  Sertifika Programı

Yorumlar

4.77
(103)

Ekonomi Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

Finansal düzenlemelerin değerlendirilmesi, mevzuata uygunluğun kontrol edilmesi ve genel denetimlerin yapılması amacıyla Ekonomi Hukuku çok önemli bir alandır.

Öne Çıkanlar

  • Eğitime Anında Başla
  • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
  • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Ekonomi Hukuku  Sertifika Programı

 

Ekonomi Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Ekonomi Hukuku Sertifika Programı ile profesyonel bir kariyerin ilk adımını atmaya ne dersiniz? Hukuk alanının en önemli alt dallarından bir tanesi olan Ekonomi Hukuku Eğitimi kapsamında siz de başarılarla dolu bir sürece adım atmayı başarabilirsiniz. Şimdi alacağınız eğitimlerle sizi nelerin beklediğini değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Ekonomi Hukuku, ekonomi alanındaki resmi düzenlemeler ile alakalı hukuk alanıdır. Toplumsal yaşamı doğrudan ilgilendiren bir alan olması kadar çalışma alanının da geniş olması Ekonomi Hukuku ile alakalı çalışmaların önemini doğrudan etkiler. Bu çerçevede Ekonomi Hukuku ile ilgili çalışmalar yapmak isteyenler hem kamu hem de özel sektörde çalışma fırsatı bulabilmektedir. Özellikle de profesyonel bir kariyer amaçlayanlar için Ekonomi Hukuku çok özel bir daldır.

Ekonomi Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Finansal düzenlemelerin değerlendirilmesi, mevzuata uygunluğun kontrol edilmesi ve genel denetimlerin yapılması amacıyla Ekonomi Hukuku çok önemli bir alandır. Bu alanın hem şirketler hem de bireyler bazında büyük bir öneme sahip olduğu düşünüldüğünde Ekonomik Hukuku sertifika programının da değerinin anlaşılması muhtemel olacaktır. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken husus sertifika programının başarıyla tamamlanmasıdır.

Ekonomi Hukuku çalışmalarınızı profesyonel bir çerçeveye oturtmak amacıyla tercih edeceğiniz sertifika programı özenle hazırlanmıştır. Bu programda ihtiyaç duyulan bütün bilgi ve değerlendirmelerin yapılması muhtemeldir. Üstelik sertifika sayesinde katılımcıların kariyerlerini başarılı bir şekilde planlamaları da muhtemeldir. Siz de tercihinizi titiz bir şekilde yaparak daha başarılı sonuçlara ulaşabileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız.

Ekonomi Hukuku Sertifika Programı Neler Katar?

Ekonomi Hukuku alanında sertifika almak ve başarılı bir deneyim yakalamak adına hemen kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sertifika programımız hazırlanırken titizliği ve profesyonelliği ön planda tutan bir yaklaşım için hemen harekete geçebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan eğitim içeriği sayesinde profesyonel bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Ekonomi Hukuku ile siz de profesyonel bir yaklaşım benimsemek adına sertifika kaydınızı gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? O halde tercihinizi yaparak kaliteden yana tercih kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğitim kaydınızı yaptırarak profesyonelliği öne çıkarmak adına hemen kaydınızı yaptırın. Üstelik merak ettiklerinizi de hemen öğrenin!

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

  • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
  • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
  • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
  • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
  • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!