Genel Rusça (A1,A2,B1,B2) Kur Eğitim Paketi

Yorumlar

4.09
(58)

Genel Rusça (A1,A2,B1,B2) Kur Eğitim Paketi

₺2.399,00

Genel Rusça Kur Eğitim Paketi (A1,A2,B1,B2) Seviye Fransızca Eğitimlerinden Oluşmaktadır.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Genel Rusça (A1,A2,B1,B2)

Kur Eğitim Paketi

 

Genel Rusça kur eğitimi, Rusça dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan eğitim programlarıdır. Avrupa Dilleri Ortak Başvuru Metni (CEFR) tarafından belirlenen altı seviye bulunmaktadır: A1, A2, B1, B2, C1 ve C2. Bu seviyeler, dil öğrenenlerin dil yeterliliğini değerlendirmek ve sınıflandırmak için kullanılır. A1, A2 ve B1 seviyeleri başlangıç ve orta düzeyleri temsil eder.

Aşağıda A1, A2 ve B1 seviyelerinin kısaca açıklaması bulunmaktadır:

 • A1 (Başlangıç): Bu seviyede öğrenciler, temel Rusça dil becerilerini ve günlük ifadeleri öğrenirler. Basit cümleleri anlayarak ve cevaplayarak dilde iletişim kurmaya başlarlar. A1 düzeyinde öğrenciler, selamlaşma, basit sorular sorma ve cevaplama gibi günlük yaşamdaki temel dil ihtiyaçlarına yönelik konuları öğrenirler.
 • A2 (Temel): A2 seviyesinde, öğrenciler daha fazla yapı ve dil bilgisi öğrenir ve daha karmaşık ifadeler kullanarak iletişim kurarlar. A2 düzeyinde öğrenciler, daha geniş bir kelime dağarcığına sahip olur ve basit diyaloglar, aile ve iş yaşamı gibi günlük konular hakkında konuşmalar gerçekleştirirler.
 • B1 (Orta Düzey): B1 seviyesinde öğrenciler, daha geniş bir dil bilgisi ve sözcük dağarcığı ile sosyal ve çalışma yaşamında başa çıkmak için gerekli olan dil becerilerini geliştirir. Bu seviyede, öğrenciler daha karmaşık konuları anlayabilir ve düşüncelerini açıkça ifade edebilirler.

Genel Rusça kur eğitimi, bu seviyelere göre düzenlenir ve öğrencilere dil bilgisi, kelime dağarcığı, konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Bu eğitimler, dil okulları, özel dersler veya çevrimiçi platformlar aracılığıyla alınabilir. A1, A2 ve B1 seviyeleri tamamlandıktan sonra, öğrenciler daha ileri düzeylere (B2, C1 ve C2) geçebilir ve Rusça dil becerilerini daha da geliştirebilirler.

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz. 

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!