İş Hukuku Sertifika Programı

Yorumlar

4.72
(99)

İş Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

İş Hukuku Sertifika Programı, iş ve işçiyi ilgilendiren hukuki alanda çalışmalar yürütmeyi amaçlayan hemen herkes tarafından değerlendirilmektedir.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

İş Hukuku  Sertifika Programı

 

İş Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

İş Hukuku Sertifika Programı, iş ve işçiyi ilgilendiren hukuki alanda çalışmalar yürütmeyi amaçlayan hemen herkes tarafından değerlendirilmektedir. Hukuki birikimini daha başarılı bir noktaya taşırken aynı zamanda İş Hukuku alanında uzmanlaşmak isteyenler için de bu sertifika büyük önem taşımaktadır. Siz de sertifika sürecini daha verimli bir şekilde tamamlamak mı istiyorsunuz? O halde bu sertifika programının getirilerini titiz bir şekilde değerlendirmeye başlamalısınız.

İş Hukuku, çalışma hayatında hem işçi hem de işvereni etkileyen süreçlerle ilgili düzenlemeleri kapsar. Bu düzenlemeler bağlamında işçi ve işverenin hak – sorumluluklarını yerine getirmeleri de mümkün olur. Genel bir çerçeve çizmenin yanında İş Hukuku pek çok ihtilafın çözümlenmesi açısından da büyük öneme sahiptir. Bu bağlamda sertifika sürecinden faydalanarak kaliteli bir çözüme odaklanmayı tercih edebilirsiniz.

İş Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

İş Hukuku temel olarak iş ile ilgili olduğundan personel ve işveren arasındaki ilişkileri sağlam bir çerçeveye oturtmayı hedeflemektedir. Bu nedenle de iş alanında gerçekleşen bütün ihtilaflar ve yenilikler için iş hukukundan fayda sağlamak gerekir. Hem kamu hem de özel sektör uygulamalarında önemli bir yeri olan İş Hukuku sayesinde aşağıdaki faydaları yakalamak olası.

 • İşveren ve işçi arasında meydana gelen anlaşmazlıkların giderilmesi,
 • İş sözleşmesinin kurulması,
 • İşe alım ve işten çıkarma süreçlerinin titizlikle yönetilmesi,
 • Özlük haklarının tanınması ve diğer bütün süreçlerin kontrol edilmesi.

İş Hukuku kapsamında sürecin titizlikle sürmesi önemli olsa da sertifika programlarının kattıkları çok daha fazladır. Bu çerçevede önemli olan İş Hukuku düzenlemelerine uyum sağlayabilmek. Siz de bu alanda titiz çalışmalarla beklentilerinize uygun bir yaklaşım benimseyebilirsiniz.

İş Hukuku Sertifikası Ne İşe Yarar?

Sertifika programı kapsamında amaç İş Hukuku ile alakalı bütün süreçlerin titizlikle tamamlanmasıdır. Bu nedenle de hukuki manada bilgi birikiminin elde edilmesi ve süreç yönetiminin gerçekleşmesi mümkündür. Siz de İş Hukuku Sertifikası alarak kariyerinizi başarılı bir şekilde yönetmeyi tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda amaç daha başarılı bir yaklaşımla hareket etmeniz mümkün olacaktır. Sertifika süreci ve diğer bütün konularla alakalı destek alabilirsiniz.

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!