Kariyer Yönetimi Eğitim Programı

Yorumlar

4.91
(47)

Kariyer Yönetimi Eğitim Programı

₺2.300,00

Teknoloji Ve Bilginin Hızla Yenilendiği Dünyamızda, Büyük Küçük Tüm İşletmelerde İş Organizasyonları Vazgeçilmez Unsur Haline Gelmiştir

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Kariyer Yönetimi Eğitim Programı

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

5 EĞİTİM 5 SERTİFİKA

 1. İŞYERİ ORGANİZASYONU EĞİTİMİ
 2. MESLEK ETİĞİ EĞİTİMİ
 3. İŞ HAYATINDA İLETİŞİM EĞİTİMİ
 4. TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ
 5. İLETİŞİM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

İŞYERİ ORGANİZASYONU EĞİTİMİ

Teknoloji Ve Bilginin Hızla Yenilendiği Dünyamızda, Büyük Küçük Tüm İşletmelerde İş Organizasyonları Vazgeçilmez Unsur Haline Gelmiştir. Bilginin Hızlı Bir Şekilde İşlenmesi Ve Kontrolü Açısından Organizasyon Şemaları Bir Gereklilik Halini Almıştır. İş Organizasyonunda Başarı, Çalışanların Çalışmalarında Verimli Olmalarına Bağlıdır. Endüstriyel Yönetim Nedir, Diye Düşündüğümüzde Öncelikle Şunu Söyleyebiliriz; Malzeme Ve Parayı En Verimli Bir Şekilde Kullanabilmek İçin Üretimin Kontrol Altında Tutulması İşlemidir. Bir Mamul Tasarlarken Sadece Kendi Ülkenizdeki Standartlara Uygun Olarak Değil,
Tüm Dünyanın Belirlemiş Olduğu Standartlara Uygun Seçim  Yaparsanız, Sızı Başarıya Ulaştıracak Yoldan Ayrılmamış Olursunuz. Endüstriyel Yönetim Programının Amacı, Sanayi Kuruluşları Ve Fabrikalarda Üretim Aşamalarının Değişik Bölümlerinde İş Organizasyonu Ve İşçileri Yönlendirecek Ara Elemanı Yetiştirmektir. Organizasyon Açısından Bütünleşme, Prosesler Arasında Daha Sıkı Bir Koordinasyon Yapısı Kurarak İşletme Fonksiyonlarını Bir Araya Getiren Ve Bilgi Araçlarının Etkin Kullanımını Sağlayan Bir Kavramdır. Bu Sadece Bir Parçanın Değil, Satın Almadan Stok Kontrolüne, Talep Tahminlerinden, Muhasebe Kayıtlarını Oluşturmaya Kadar Tüm İşletme Fonksiyonları Arasında Elektronik Bir Bağ Kurulması Anlamındadır. Temel Hedef, Tüm Kullanıcıların Ulaşabileceği Tüm İşletme Süreçlerinin Ve Karar Süreçlerinin Üzerinde Bulunduğu Bir Veri Tabanı Oluşturabilmektir Eğer Organizasyon Birbirinden Bağımsız Ve Kendi Stratejileri İle Performans Ölçütleri Olan Fonksiyonlar Olmaktan Öteye Gidemiyorsa Entegrasyondan Söz Etmek Mümkün Olmayacaktır.


MESLEK ETİĞİ EĞİTİMİ

Doğrudan Doğruya İnsanla İlgili Mesleklerde Uyulması Gereken Davranış Kuralları Olarak Tanımlanabilir. Yani Belirli Bir Meslek Grubunun Mesleğe İlişkin Oluşturup Koruduğu, Meslek Üyelerine Emreden, Uyulması Gereken Davranışlardır. Meslek Etiğinin En Önemli Yanlarından Biri Dünyanın Her Yerinde Ayı Meslekte Çalışanların Bu Davranış Kurallarına Uygun Davranmaları Gerektiğidir.

İŞ HAYATINDA İLETİŞİM EĞİTİMİ
İletişim Nedir?
İletişim Çeşitleri
Empatik İletişim Nedir?
İletişimde Uyum Ve Ahenk
Sözsüz İletişim
Beden Dilinin Etkin Kullanımı
İletişim Tarzımız
İletişim Engelleri Ve Aşma Yolları
Kazan-Kazan İlkesi
Yanlış Dinleme

TAKIM ÇALIŞMASI EĞİTİMİ

İş hayatında takım çalışması esastır. Takım halinde çalışmak, insanların birbirlerini dinlemelerini, bilgilerini paylaşmalarını, yapıcı geribildirim almak ve vermek suretiyle olumlu değişiklikler yapmalarını ve karşılıklı güven oluşturmalarını sağlar.

Katılımcılara etkin takım çalışmasının yararlarını ve takım çalışmasına etki eden faktörleri aktarmak,
Dinleme, fikir paylaşma, geribildirim alma ve verme, çatışmaları atlatma konularındaki becerileri geliştirmek
Takım çalışması yapmaktaki becerilerin değerlendirilmesini ve gelişim alanlarının belirlenmesini sağlamak
Takım çalışması yapma yetkinliğinizi grup çalışmaları yardımıyla geliştirmek
Eğitimde geliştirdiğiniz becerileri kurumunuza taşımak için kişisel aksiyon planı geliştirmenizi sağlamak


EĞİTİM SÜRESİ: 215 SAAT

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanızı/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz. 

Eğitime Kimler Katılabilir

Kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyen ve ilgili alanda eğitim alarak görevde yükselmek/işe girişte avantajlı konuma gelmek isteyen kişiler için uygundur.  Eğitim hayatını sürdüren öğrenciler de sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!