Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı

Yorumlar

4.72
(137)

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı, kültür varlığı niteliğindeki kalıntıların korunması amacıyla başvurulan hukuki alan olarak kabul edilmektedir.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı

 

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı, kültür varlığı niteliğindeki kalıntıların korunması amacıyla başvurulan hukuki alan olarak kabul edilmektedir. Bu alanla insanlığın kültürel manada gelişimini destekleyen hukuk dalının aynı zamanda koruma kapsamında da büyük etkileri bulunmaktadır. Sertifika programına katılan adaylar Kültür Varlıkları Hukuku ile alakalı bilgi birikimlerini arttırma imkânı elde eder. Aynı zamanda kültürel zenginliğin korunması ve geliştirilmesi süreci de bu hukuk alanı kapsamında söz konusu olmaktadır.

Kültür Varlığı Hukuku Sertifikası alanların bu hukuka bağlı olarak gerçekleştirilen bütün işlemleri kontrol etme yeterliliği olur. Hukuki manada değerlendirmelerin yapılmasına söz konusudur. Ayrıca danışmanlık veya karşı dava açma ile alakalı da bilgi birikiminin elde edilmesi muhtemel. Siz de bu çok özel sertifika programına katılabilirsiniz. Hem kamu hem de özel kişileri temsil etmek adına süreci yönetmeyi başarabilirsiniz.

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Kültür Varlıkları, insanlığın sahip olduğu kültürel değerlerle alakalı sürecin kontrol altına alınması bağlamında dikkat çeken bir seçenek olarak kabul görmektedir. Bu bağlamda Kültür Varlıkları Hukuku Sertifikası alanların kültürel değerlere yönelik sürece dair titiz bir yaklaşıma sahip olacağını da göz ardır etmemek gerekir. Peki, bu sertifika ile ne tür çözümlere ulaşmak mümkündür?

 • Kültürel varlıkların korunması amacıyla alınacak önlemlerin belirlenmesi,
 • Kültürel Varlıklar Hukuku kapsamında açılan davaların ve yapılan başvuruların takip edilmesi,
 • Varlıklara dair işlemlerin iptali ve durdurulması gibi süreçlerle ilgili işlemlerin yapılması,
 • Kültür Varlıkları alanında çalışmalar gerçekleştirilmesi.

Tüm bu ayrıcalıkları değerlendirildiğinde Kültür Varlıkları Hukuku Sertifika Programı büyük öneme sahiptir. Siz de bu sertifika programı kapsamında beklentilerinize cevap verecek bir süreçten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kültür Varlıkları Hukuku Sertifikası Ne İşe Yarar?

Kültür Varlıkları Hukuku alanında çalışmalar yürütmek isteyen hemen herkes için sertifika almak büyük önem taşımaktadır. Bu sertifika programı ile kariyerinizi kültür varlıkları ile alakalı alanlarda devam ettirmek mümkün. Üstelik CV’nize ekleyeceğiniz sertifika sayesinde pek çok iş başvurusunda öne çıkan aday olabilirsiniz. Sertifika programına kaydınızı yaptırarak süreci yönetebilirsiniz.

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!