Laboratuvar Yönetiminde Temel Analizler Sertifikası

Yorumlar

4.94
(189)

Laboratuvar Yönetiminde Temel Analizler Sertifikası

₺1.640,00

Laboratuvar alanında çalışmalar yapmayı amaçlayan hemen herkes için avantajlı bir çözüm elde etmek amacıyla tercih edilmektedir.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

  • Eğitime Anında Başla
  • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
  • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Laboratuvar Yönetiminde Temel Analizler Sertifikası

Laboratuvar Yönetiminde Temel Analizler Sertifikası, laboratuvar alanında çalışmalar yapmayı amaçlayan hemen herkes için avantajlı bir çözüm elde etmek amacıyla tercih edilmektedir. Bu bağlamda amaç analizlerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak ve kaliteli bir süreç yönetimi gerçekleştirmektir. Siz de laboratuvar alanında çalışmalar gerçekleştirmek istiyorsanız mutlaka profesyonel bir bakış açısıyla hareket etmeyi tercih etmelisiniz.

Laboratuvar, pek çok alanla doğrudan ya da dolaylı olarak çalışmalar yapmanıza olanak sağlayan bir alan olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de laboratuvarda gerçekleşecek bütün süreçlerin laboratuvar yönetimi çerçevesinde sürdürülmesi gerekir. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunmaktadır. Siz de laboratuvar yönetimi konusunda başarılı bir yaklaşımla hareket edebilirsiniz. Bunun için mutlaka profesyonel bir bakış açısıyla hareket etmelisiniz. Bu sayede beklentilerinize cevap verecek bir yaklaşıma ulaşmanız mümkün olacaktır.

Laboratuvar Yönetiminde Temel Analizler Sertifikası

Laboratuvar ortamında analizler ve yönetim süreçlerinin titiz bir şekilde sürdürülmesi hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda pek çok uygulamaya ek olarak süreç yönetimi çerçevesinde laboratuvar ortamında gündeme gelen çoğu soruna yönelik çözümler yaratılması söz konusu olur. Siz de profesyonel bir bakış açısıyla laboratuvar yönetim süreçlerini değerlendirerek daha başarılı bir sürece odaklanabilirsiniz.

Analizler ve laboratuvar ortamında elde edilmesi istenen başarılar doğrultusunda bu sertifikanın büyük öneme sahip olduğunu belirtmek gerekir. Bu çerçevede dikkat edilmesi gereken sadece laboratuvar yönetiminde temel analiz sertifikası alınması değildir. Süreç boyunca hem teorik hem de pratik anlamda sunulan eğitimlerle süreci kontrol altına almak gereklidir.

Neden Laboratuvar Yönetiminde Temel Analiz Eğitimi Almalısınız?

Temel Analiz eğitimleri kapsamında kariyerini bu alanda başarıyla sürdürmek isteyen hemen herkes için kaliteli bir süreçten söz etmek olasıdır. Bu çerçevede en önemli husus sürecin başarıyla tamamlanması ve kalite odaklı bir yaklaşımla hareket edilmesidir. Siz de analizlerle gerçekleşecek olan bütün eğitim sürecini tercih edin. Hem yönetsel hem de pratik anlamda başarılı bir şekilde tamamlamalısınız. Bu çerçevede elde edeceğiniz sonuç sizi tatmin edeceği gibi başarılı bir kariyere sahip olmanız mümkündür. Profesyonel bir süreç için hemen harekete geçin!

Örnek Sertifika ; 


Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

  • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
  • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
  • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
  • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
  • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!