Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı

Yorumlar

4.64
(92)

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı, iş dünyasında önemli bir yere sahip olan sözleşme ile alakalı oldukça önemli konulardan bir tanesidir.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı

 

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı, iş dünyasında önemli bir yere sahip olan sözleşme ile alakalı oldukça önemli konulardan bir tanesidir. Bu bağlamda sözleşmenin her aşamasında yer alacak profesyonel; işini daha kaliteli bir şekilde yaptığı gibi sözleşmede herhangi bir eksiğin ortaya çıkmamasını da sağlar. Siz de bu alanda uzmanlaşarak bilgi sahibi olmak istiyorsanız Sözleşmeler Hukuku Sertifikası almayı tercih etmelisiniz. Peki, bu sertifika programı hangi alanlarda çözüm sağlar?

İş dünyasından ikili ilişkilere kadar hemen her alanda sözleşmeler hukuku ile alakalı işlemler gerçekleştirilmesi muhtemeldir. Bu bağlamda sözleşmelerin daha kaliteli bir şekilde hazırlanması ve sözleşmede bir eksikliğin bulunmaması en büyük hedeftir. Siz de bu hedefe uygun bir şekilde hareket ederek Sözleşme Hukuku Sertifikası alabilirsiniz.

Sözleşme Hukuku Sertifikası Ne İşe Yarar?

Hukuk sistemi içinde sözleşme, iki ya da daha fazla kişi arasında kurulan ve hukuka dayanan bir ilişkiyi ifade eder. Legal işlemlerin tamamı için sözleşme kurulması mümkün olurken sözleşmenin tarafları anlaşılan konulara uymakla sorumludur. Bu bağlamda sözleşmeye bağlı kalmayan taraf hakkında yaptırım uygulamaları gerekli olacaktır. Sözleşme Hukuku kapsamında alınan sertifikalar sayesinde adayların aşağıdaki avantajları yakalamaları mümkündür.

 • Sözleşmenin kanuni şartlara uygun bir şekilde hazırlanması,
 • Sözleşmede herhangi bir eksikliğin giderilmesi,
 • Taraflar arasında kurulan ilişki kapsamında danışmanlık verilmesi,
 • Sözleşme kapsamında tarafların taleplerinin karşılanması,
 • Sözleşmenin feshedilmesi sürecinin titizlikle yürütülmesi.

Tüm bu süreçler Sözleşmeler Hukuku ile alakalı olup sertifika alan kimseler açısından oldukça önemlidir. Bu bağlamda önemli olan Sözleşme Hukuku çerçevesinde yürütülecek sürecin başarıyla tamamlanmasıdır.

Sözleşmeler Hukuku Sertifika Programı Neler Katar?

Sözleşme, hukuki anlamda titizlik gerektiren bir sürece işaret ettiğinden bu alanda gerçekleşecek bütün çalışmalar için titizlik ön planda olmalıdır. Bu kapsamda bir sözleşmenin hazırlanması süreci açısından sertifika alınması süreç boyunca yaşanması muhtemel sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Bu bağlamda önemli olan Sözleşme Hukuku kapsamında titiz yaklaşımların benimsenmesidir. Sertifika Programı sadece bilgi birikimini arttırmakla kalmaz. Aynı zamanda CV’ye eklenen sertifika ve diğer konularda da büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!