Çocuk Gelişimcilere Özel (5 Adet) Sertifika Programları

Yorumlar

4.63
(203)

Çocuk Gelişimcilere Özel (5 Adet) Sertifika Programları

₺1.250,00

Sertifika programları çocuk gelişimcilere özel olarak hazırlanmıştır, aynı zamanda bu alana uygun 5 eğitim bir paket halinde sunulmaktadır.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Çocuk Gelişimcilere Özel
Sertifika Programları

Çocuk Gelişimi alanına uygun sertifika programları, bu alanda çalışan veya eğitim alan kişilere, çocukların fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimine daha holistik ve bilinçli bir yaklaşım sunma fırsatı verir. Sertifikalı eğitimler, katılımcılara, çocuklarla daha etkili ve anlamlı bir şekilde iletişim kurma ve onların ihtiyaçlarını daha iyi anlama becerileri kazandırır.

Programlar, çocuk psikolojisi, öğrenme stratejileri, dil gelişimi ve aile danışmanlığı gibi spesifik alanlarda derinleşmeye olanak tanır, bu sayede profesyoneller, çocuklar ve ailelerle çalışırken daha donanımlı ve hazırlıklı olurlar. Eğitimler, bireylere, pedagojik yaklaşımlar ve eğitim metotları konusunda güncel bilgi ve uygulamalar sunar, böylece çocukların öğrenme ve gelişim süreçlerine daha etkili bir katkı sağlarlar.

Anaokulu öğretmenleri, çocuk danışmanları ve özel eğitim uzmanları vb. alanda çalışanlar, sertifika programları sayesinde kariyerlerinde yeni ufuklar açabilir, ve bu sayede çocukların yaşamlarına olumlu katkılarda bulunabilirler. Öğrenciler için ise, bu sertifikalar, onlara teorik bilgilerini pratiğe dökme ve mesleki deneyim kazanma imkanı tanır, aynı zamanda iş bulma ve kariyerlerini ilerletme şanslarını artırır.

Paket Detayları:

 • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
 • Okul Öncesi Çocuk Gelişimi
 • Okul Öncesi Dönemde İngilizce
 • Masal Anlatıcılığı ve Çocuk Resim Analizi
 • Çocuklar İçin Felsefe (P4C)

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!