Etkileyen Pazarlama - Influencer Marketing Sertifikası

Yorumlar

4.03
(64)

Etkileyen Pazarlama - Influencer Marketing Sertifikası

₺1.399,00

Etkileyen pazarlama eğitimi, pazarlama profesyonellerine ve marka yöneticilerine influencer marketing stratejilerini geliştirme ve uygulama yeteneği kazandırmayı amaçlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Etkileyen Pazarlama - Influencer Marketing
Sertifikası

Ticaret Bakanlığı, 2024-2028 Stratejik Planı’nı hazırladı. plan kapsamında tüketicilerin korunmasına yönelik çalışmalar kapsamında “Influencer Sertifika Programı” projesi başlatacak.

Etkileyen pazarlama, influencer marketing olarak da bilinir, sosyal medya ve dijital platformlarda etkileyici kişilerin veya influencer'ların markaları veya ürünleri tanıttığı ve desteklediği bir pazarlama stratejisidir. Bu strateji, influencer'ların geniş ve bağlı takipçi kitlesini kullanarak marka bilinirliğini artırma, ürünleri tanıtma ve hedef kitleye ulaşma amacını taşır.

SERTİFİKA ALMAYAN INFLUENCER OLAMAYACAK Gazete Duvar'da yer alan habere göre, Reklam Özdenetim Kurulu ve Reklam Kurulu işbirliğinde “Influencer Sertifika Programı Projesi” hayata geçirilecek.

Detaylar için TIKLAYINIZ

Etkileyen Pazarlamanın Temel Amacı:

 • İnfluence ve Güven İnşası: Etkileyen pazarlama, influencer'ların takipçileri üzerinde güven ve etki oluşturmasını sağlar. Bu, markanın veya ürünün daha güvenilir ve cazip hale gelmesine yardımcı olur.

 • Hedef Kitleye Doğrudan Erişim: Influencer'lar, belirli bir hedef kitleye ulaşma yeteneği sunar. Markalar, ürünlerini veya hizmetlerini belirli bir niş veya demografik gruba tanıtmak için influencer'ları kullanabilir.

 • İçerik Üretimi ve Yayını: Influencer'lar, özgün ve ilgi çekici içerikler oluşturarak markanın veya ürünün tanıtımını yaparlar. Bu içerikler genellikle daha organik ve kişiselleştirilmiş bir etki yaratır.

 • Hızlı ve Geniş Yayılım: Influencer'lar, içeriklerini geniş bir izleyici kitlesine hızla yayabilirler. Bu, kampanyaların hızla geniş bir kitleye ulaşmasını sağlar.

 • Satış ve Dönüşüm Artışı: Etkileyen pazarlama, influencer'ların takipçilerini markanın ürünlerine dönüştürmelerine yardımcı olabilir. Takipçiler, influencer'ların önerilerine daha olumlu yanıt verme eğilimindedir.

Etkileyen Pazarlama Eğitimi:

Etkileyen pazarlama eğitimi, pazarlama profesyonellerine ve marka yöneticilerine influencer marketing stratejilerini geliştirme ve uygulama yeteneği kazandırmayı amaçlar.

Etkileyen pazarlama eğitimi, markaların hedef kitlelerine daha etkili bir şekilde ulaşmalarına ve marka bilinirliğini artırmalarına yardımcı olurken, influencer'lar için de işbirliği fırsatları oluşturur. Bu eğitim, marka ve influencer ilişkilerini başarılı bir şekilde yönetme yetenekleri kazandırır ve influencer marketing kampanyalarının başarısını artırır.

24 uzaktan eğitim saati sürecektir.

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!