Franchise Hukuku Sertifika Programı

Yorumlar

4.99
(76)

Franchise Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

Franchise, işletmelerin yeni bir girişim amacıyla markalardan bayilik almaları süreci olarak tanımlanmaktadır.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Franchise Hukuku Sertifika Programı

 

Franchise Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Franchise Hukuku Sertifika Programı ile siz de kariyerinizi en iyi şekilde yönetmek istemez misiniz? Süreci titiz bir şekilde kontrol etmek ve bu alanda başarılı çalışmalara imza atmak adına hemen program kaydınızı yaptırmalısınız. Program süresince elde edilecek bütün bilgi birikimi sayesinde Franchise süreci ile alakalı çözümler geliştirilmesi muhtemeldir.

Franchise, işletmelerin yeni bir girişim amacıyla markalardan bayilik almaları süreci olarak tanımlanmaktadır. Bu süreçte sözleşmelerin hazırlanması ve iş birliklerinin oluşturulması hedeflenmektedir. Amaç sürecin daha başarılı bir şekilde neticelendirilmesi olduğundan Franchise hukuku taraflar adına büyük öneme sahiptir. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. İster danışmanlık ister kendi iş süreçlerinizle alakalı birikime sahip olmak adına Franchise Hukuku sertifika programından faydalanabilirsiniz.

Franchise Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Franchise Hukuku Sertifika Programı kapsamında adayların bu alanda uzmanlaşmaları mümkün. Sürece dair bütün işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve işlemlerin kuralına uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi olası. Özellikle de bu alanda kurulacak yeni iş birliklerinde kurallar ve şartların belirlenmesi adına bu sertifikanın alınması gerekmektedir. Bu çerçevede amaç Franchise sürecinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesinin sağlanmasıdır. Sertifika programına katılarak süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayanlar için şu avantajları elde etmek mümkündür.

 • Franchise işlemleri ile alakalı sürecin titiz bir şekilde yürütülmesi,
 • Hukuki anlamda Franchise ile alakalı bütün işlemlerin titizlikle yapılması,
 • Franchise sürecinde ortaya çıkan ihtilafların giderilmesi adına sürecin tamamlanması,
 • Sözleşme hazırlanması, taraflar arasında anlaşmaların yapılması ve diğer bütün süreçlerin yönetilmesi söz konusu olur.

Franchise Hukuku oldukça kapsamlı olduğundan bu alanda gerçekleşen sertifika programı ile süreci titiz bir şekilde yönetmek olasıdır. Siz de süreci sertifika programına katılarak kaliteli bir şekilde yönetmeyi deneyebilirsiniz.

Franchise Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Hukuk alanında alacağınız sertifika programları çerçevesinde süreç yönetimini titiz bir şekilde sürdürmek mümkündür. Bu nedenle de en önemli husus Franchise süreçlerinin titizlikle tamamlanmasıdır. Taraflar arasındaki ihtilafların giderilmesi ve danışmanlık sürecinin yönetilmesi açısından Franchise Hukuku büyük önem taşımaktadır. Siz de bu süreci titizlikle ele alarak kalite odaklı bir yaklaşım benimseyebilirsiniz.

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!