Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı

Yorumlar

4.99
(76)

Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı

₺1.640,00

Hayvan Hakları Hukuku, hayvanlara yönelik olumsuzluklara engel olmak ve hayvanları korumak adına oluşturulmuş bir alt hukuk alanıdır.

Öne Çıkanlar

  • Eğitime Anında Başla
  • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
  • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı

 

Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı ile siz de Hayvan Hakları Hukuku alanında uzmanlık elde etmek istemez misiniz? Uzmanlığınızı öne çıkararak daha başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Bu çerçevede katılacağınız eğitim ve sertifika programı sayesinde kariyerinizde başarılı bir adım atmanın sizin için bir başka olacağını söylemeliyiz.

Hayvan Hakları Hukuku, hayvanlara yönelik olumsuzluklara engel olmak ve hayvanları korumak adına oluşturulmuş bir alt hukuk alanıdır. Bu alanda git gide artan çalışmalar çerçevesinde uzmanlık büyük önem kazanmaktadır. Ancak Hayvan Hakları alanında çalışmalar yapan uzmanların sınırlı olması bu alana dair talebi çok önemli bir noktaya taşır. Siz de kariyerinizde başarıyı yakalamak adına mutlaka hayvan hakları ile ilgili çalışmalarda bulunmaya özen göstermelisiniz.

Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı Ne İşe Yarar?

Sertifika programı kapsamında hem bilgi birikiminizi arttırmak hem de bir sertifikaya sahip olmanız mümkün. Bu çerçevede kariyerinizi Hayvan Hakları ile ilgili bir alanda devam ettirecekseniz sertifika almanın kariyerinizi şekillendirmek açısından çok büyük bir rolü olacağını belirtmekte yarar var. Bu nedenle de eğitime katılırken pek çok kazanımınızın olacağını da unutmamalısınız.

Hayvan Hakları, çalışma alanı oldukça geniş ve revaçta bir seçenektir. Bu alanda hem özel sektörde hem de kamuda çalışmalar yapmayı arzu ediyorsanız hemen sertifika programına kaydolmalısınız. Böylelikle daha başarılı bir kariyer planlaması yapabileceğinizi söylemek mümkün.

Hayvan Hakları Hukuku Ne Katar?

Hukuk, insan yaşamında genel düzeni sağlamak amacıyla oluşturulan çok önemli bir alandır. Hukuk dallarının her biri insan yaşamında düzeni sağlar. Üstelik bu alanda gerçekleşen eğitimlerin her biri çok çok değerlidir. Hayvan Hakları Hukuku hem insan hem de hayvanlar için daha ideal bir ortam sağlar. Üstelik bu alanda çalışmalar yapanlar için daha başarılı bir kariyerden söz etmek olasıdır.

Kariyerine profesyonel bir şekilde devam etmek isteyenler için Hayvan Hakları Hukuku Sertifika Programı oldukça özeldir. Siz de bu alanda çalışmalar yürütmek ve başarıya ulaşmak adına hemen harekete geçin. Kaydınızı yaptırdıktan sonra ise detaylı bilgiye ulaşın!

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

  • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
  • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
  • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
  • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
  • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!