ICP-MS Eğitimi Sertifikası

Yorumlar

4.75
(125)

ICP-MS Eğitimi Sertifikası

₺1.640,00

ICP-MS Eğitimi Sertifikası, katı ve sıvı madde örneklerinin; nitel ve nicel olarak tayin edilmesi amacıyla tercih edilen oldukça değerli bir eğitimdir.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

ICP-MS Eğitimi Sertifikası

ICP-MS Eğitimi Sertifikası, katı ve sıvı madde örneklerinin; nitel ve nicel olarak tayin edilmesi amacıyla tercih edilen oldukça değerli bir eğitimdir. Eğitim çerçevesinde tıp, gıda, jeoloji, çevre ve petrokimya başta olmak üzere pek çok sektörde kullanılan cihazların tanıtılması ve cihaz kullanımı çerçevesinde sonuçlar elde edilmesi söz konusu olmaktadır.

ICP-MS Eğitimi Sertifikası alarak numune hazırlama, analiz yapma ve belli standartlar çerçevesinde sonuçlara ulaşma gibi pek çok çözüme ulaşmak mümkündür. Analiz yapma konusunda başarılı bir sonuca ulaşmak isteyenler için ICP-MS Eğitimi Sertifikası alarak güçlü bir kariyere adım atmak önemlidir. Siz de bu sertifika sayesinde başarılarla dolu bir deneyimin ilk adımını atabilirsiniz.

ICP-MS Eğitimi Neler İçeriyor?

Eğitim alarak başarılı bir sonuca ulaşmak isteyen hemen her katılımcı için sertifika aşaması teorik ve pratik kısımlardan oluşmaktadır. Teorik kısımda genel değerlendirmeler yapılırken pratik kısımda ise öğrenilen bütün bilgilerin etkin bir şekilde kullanılması söz konusu olur. Bu doğrultuda dikkat edilmesi gereken en önemli konu eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanmasıdır. Bu eğitim sayesinde başarılı bir kariyerin ilk adımlarını atabilirsiniz.

ICP-MS Eğitimi Size Neler Kazandırır?

Eğitim, analiz laboratuvarlarında çalışmak isteyen çevre mühendisliği, gıda mühendisliği ve kimya mühendisliği mezunları için oldukça idealdir. Laboratuvarda iş bulmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlayan bu eğitim; kariyer basamaklarını teker teker tırmanmanızı da sağlar. Siz de bu konuda en başarılı alternatifleri tercih ederek harekete geçmek istemez misiniz? O halde tercihinizi eğitimimizi almaktan yana kullanmalısınız. Eğitim sonunda sertifika alabileceğiniz ve iş konusunda geleceğinizi garanti altına alabileceğinizi de söylemeliyiz. Bu durum düşünüldüğünde bu eğitimin çok özel olduğu açık!

Eğitimin, öğrencilere kişisel ve mesleki anlamda gelişim imkânı sunduğu açık. Üstelik iş yaşamında başarılı olmak isteyen hemen herkes için bu eğitim çok özel. Bilhassa CV’nize eklemek istediğiniz sertifikalar konusunda ICP-MS Eğitimi ideal olacaktır. O halde kursa kaydolarak sertifika alma sürecinizi hemen başlatabilirsiniz. Eğitim boyunca öğrenecekleriniz sizi başarıya ulaştıracak. Ayrıca mesleki anlamda da beklentilerinizi karşılamanızda çok çok değerli olacak. Eğitim süreci ve merak ettiğiniz diğer bütün konularla alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

 • Spektroskopi
 • ICP-MS Nedir?
 • Kullanım Avantajları ve Alanları
 • ICP-MS Çalışma Prensibi
 • ICP-MS Kısımları
 • Analize Hazırlık & Örnek Hazırlama Aşamaları
 • Örnek ICP-MS Çalışmaları
 • ICP-MS' te Sık Karşılaşılan Sorunlar

Eğitim Süresi

 • 4 Uzaktan Eğitim Saati

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!