Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası

Yorumlar

4.83
(182)

Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası

₺1.640,00

Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası, laboratuvar testleri ve analiz çalışmaları çerçevesinde başarılı bir kariyer hedefleyenler için oldukça özel bir eğitim süreci anlamına gelmektedir.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası

Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası, laboratuvar testleri ve analiz çalışmaları çerçevesinde başarılı bir kariyer hedefleyenler için oldukça özel bir eğitim süreci anlamına gelmektedir. Bu bağlamda protein tayin cihazının kullanılmasının da söz konusu olduğu eğitim sürecinde katılımcıların çok yönlü bir eğitim almaları gündeme gelir. Böylelikle analiz süreçlerinde ihtiyaç duyulan teorik ve pratik bilgilerin katılımcılara sunulması çok çok değerlidir. Siz de laboratuvar ve analiz alanında çalışmalar yürütmek isteyen biri misiniz? O halde bu sertifika kapsamında başarılı bir kariyer planlaması yapabilirsiniz.

Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası Neden Tercih Edilmektedir?

Laboratuvarların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olmayı başaran Protein Tayin Cihazı (DUMAS) sayesinde verimli bir sonuç elde etmek çok çok önemlidir. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken sadece analizde kullanılacak olan cihazın doğru bir şekilde tercih ediliyor olmasıdır. Özellikle de sertifika sahipleri için analizlerin titiz bir şekilde yapılıyor olmasının büyük bir avantaj sağlayacağını söylemek elzem. Bu bağlamda dikkat edilmesi gereken yegâne husus sertifika programı kapsamında sürecin titiz bir şekilde devam ediyor olmasıdır.

Analiz ve laboratuvar alanında çalışmalar yapan pek çok kimse için önemli olan analizlerin titiz bir şekilde gerçekleştiriliyor olmasıdır. Bu çerçevede en önemli husus eğitimin tamamlanması öncesindeki sürecin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesidir. Çoğu eğitim katılımcısı açısından Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası kariyer basamaklarının hızlıca atlanması amacıyla dikkat çeken seçeneklerden bir tanesi olarak kabul görmektedir.

Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifika Süreci

Titiz analiz çalışmalarının gerçekleştirilmesi bağlamında değeri hayli fazla olan Protein Tayin Cihazı (DUMAS) Sertifikası kapsamında eğitim süreçlerinin titiz bir şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda düzenlenen eğitim programı çerçevesinde bütün süreç bir uzman tarafından hazırlanmaktadır. Uzmanlar tarafından değerlendirilen süreç ve eğitim sayesinde bütün katılımcıların maksimum manada faydalanması sağlanmaktadır.

Siz de eğitim süreçlerini daha verimli bir şekilde tamamlamak mı istiyorsunuz? O halde tercihinizi yaparken titiz bir yaklaşım sergilemeye dikkat etmelisiniz. Uzman eğitmen kadrosu ve özenle hazırlanmış olan eğitim süreçleri çerçevesinde daha başarılı bir süreç söz konusu!

Eğitim İçeriği

 • Protein Tayini Yöntemleri
 • Dumas Analizi
 • Cihaz & Yöntem
 • Kullanım Alanları
 • Örnek Analizler

 

Eğitim Süresi

 • 4 Uzaktan Eğitim Saati

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

1 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

Seh**********

Seh**********

Tıbbi laboratuvar mezunlarının bu eğitime katılması uygunmu

Merhaba, evet katılabilirsiniz.

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!