İşletmelerde Verimlilik Yönetimi Eğitimi Sertifika Programı

Yorumlar

4.51
(70)

İşletmelerde Verimlilik Yönetimi Eğitimi Sertifika Programı

₺1.620,00

Verimlilik, temel işletmecilik konuları arasında yer almakta ve işletmeler için rasyonellik kriterleri arasında yer almaktadır.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

İşletmelerde Verimlilik Yönetimi Eğitimi Sertifika Programı

 

İŞLETMELERDE VERİMLİLİK YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Verimlilik, temel işletmecilik konuları arasında yer almakta ve işletmeler için rasyonellik kriterleri arasında yer almaktadır. Bu bakış açısıyla verimlilik genellikle eksik anlaşılmakta ve basit bir oran (rasyo) olarak algılanmaktadır. Oysa verimliliğin işletmelerin karlarını arttırarak istikrarlı bir büyüme sağlamalarında vazgeçilmez bir rol oynadığı tartışılmaz bir gerçekliktir. Bu gerçeklikten hareket edildiğinde bireysel, kurumsal ve toplumsal olarak verimliliği artırmaya yönelik bilincin geliştirilmesi gerektiği ortaya çıkmaktadır. Karlılık ve büyümenin sağlıklı gerçekleşmesi için verimlilik artırma çalışmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hususa yönelik olarak araştırmacılar tarafından rekabet üstünlüğü sağlamada verimliliğin önemini ve rolünü vurgulamış; kalite, teknolojik gelişme, yenilik yapabilme ile araştırma ve geliştirmenin önemine dikkat çekilmiştir. İşletmelere rekabet gücü kazandıran esas faktörün, ucuz işgücü veya yüksek fiyatlı ürünler olmadığını, asıl olanın yüksek verimlilik düzeyi ile yenilikçi ve kaliteli ürünler üretebilmek olduğu da belirtilmiştir. Eğitim süresi 55 uzaktan eğitim saati olarak online şekilde planlanmakta, her eğitim konusunun sonunda soru-cevap ile konuların kısa tekrarı ve pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.

Eğitim İçeriği

 • Verimlilik Kavramı 
 • Verimlilik Yönetiminin İşletmeler İçin Önemi 
 • Çalışanların Kişisel Verimlilikleri 
 • İşletmelerde Verimlilik Ölçümü ve Değerlendirilmesi 
 • Verimlilikle İlgili Kavram ve Uygulamalar 
 • Verimliliğin İnsan ve Kitle Pssikolojisi Üzerindeki Etkileri 
 • Finansal Kaynakların Yönetiminde Verimlilik 
 • Takım Çalışmalarında Verimlilik 

 

Eğitim Süresi

 • 55 Uzaktan Eğitim Saati

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!