Keyshot 9 Eğitimi Sertifika Programı

Yorumlar

4.45
(31)

Keyshot 9 Eğitimi Sertifika Programı

₺1.500,00

KeyShot, etkileşimli görseller oluşturmak için kullanılan gerçek zamanlı bir Render ve Animasyon oluşturma Programıdır ve Luxion firmasına aittir.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Keyshot 9 Eğitimi Sertifika Programı

 

Keyshot Eğitimi Nedir?

KeyShot, etkileşimli görseller oluşturmak için kullanılan gerçek zamanlı bir Render ve Animasyon oluşturma Programıdır ve Luxion firmasına aittir. Kullanımı oldukça basit olan Keyshot’ın CPU tabanlı mimarisi ile, özel grafik kartlarına ihtiyaç duymadan basit dizüstü bilgisayarlarda bile render lar elde edilebilir. Keyshot’un son versiyonlarında grafik kartı işlemcisi yani GPU desteği de eklenmiştir. 20’den fazla farklı dosya türünü içe aktarır, sürükle-bırak malzeme ve ortam ön ayarları, etkileşimli etiketleme, doku haritalama, fiziksel aydınlatma ile inanılmaz derecede basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Eğer sizde keyshot programını derinlemesine öğrenmek ve bulunduğunuz sektörde 1 adım önde olmak istiyorsanız bu eğitim tam sizlere göre. Eğitimde görüşmek üzere.

Keyshot Eğitimi Kazanımları

 3D model tasarımını kimileri kariyer, kimileri okul, kimileri ise sadece hobi için öğrenmek istiyor. Ülkemizde ise bu alana olan ilgi günden güne artıyor. Keyshot ise hem düşük boyutlu, hem de yapabileceklerinin sınırsız olması keyshotın popülerliğini yıldan yıla katlayarak arttırıyor. Hangi render programını kullanmalıyım sorusunu soracak olursak bu işe keyshot ile başlamak harika bir fikir. keyshot 'ı sıfırdan temelleriyle ve bol uygulamayla öğrenmek en doğrusu olacaktır. keyshot öğrenmek ve yeni sürümle gelen yenilikleri görmek isteyenler için sahip olunması gereken bir kaynaktır. Eğitim programı için yüksek motivasyon ile bu programa dahil olursanız, örneğin günde en az 1 saatinizi video izleyip pratik yaparsanız bu programın iyi bir kullanıcısı olabileceğinizi belirtmek isterim.

Neden Keyshot Öğrenmeliyim?

Keyshot programı gerçekçi render almaya yönelik hazırlanmış bir mühendislik yazılımıdır. Bu eğitim setine başlamak için herhangi bir keyshot bilginiz, veya herhangi bir 3D tasarım programına ait bir bilgi birikiminiz olmasına gerek yok. Bu eğitim seti sıfırdan başlayıp sizi ileri seviye bir keyshot kullanıcısı haline getirmek üzere tasarlandı. Kursu tamamladığınızda ise, yapmak istediğiniz ya da hayal ettiğiniz projelerinizi, hemen hemen bütün katı cisimlerin renderini yapabileceksiniz. keyshot programıyla ile bu özellikler kazanılmaktadır.  Bu eğitim seti ile sıfırdan bu programı öğrenmeye başlayacaksınız. Programın ara yüzünü tanıyacak ve tüm komutları öğrenip uygulayacak, Üç boyutlu modellerin ve montajlı modellerin animasyonunun oluşturulması gibi program içerisinde yer alan birçok bölümü etkin bir şekilde öğreneceksiniz.

Bu Eğitim Programına Kimler Katılmalı?

 • Tasarım üzerine bir işte çalışan veya çalışmayı hedefleyen herkes.
 • Tasarım ve ilgili tüm lise, üniversite de okuyan öğrenciler.
 • Ürünlerine KeyShot ile görsel profesyonellik ile ilgi çekmek isteyen kişiler.
 • CAD yazılımları kullanan kişiler, endüstriyel tasarımcılar.

Gerekli Bilgi Seviyesi ve Araçlar

 • Bilgisayar ve internet bağlantısı
 • Keyshot programı kurulumu
 • Yetkinliklerini geliştirme isteğiyle birlikte yüksek motivasyon ve çaba

Eğitim İçeriği

 • Keyshot Arayüz
 • Rendere Giriş
 • Animasyon
 • Malzeme Özellikleri
 • Model Setleri

Örnek Sertifika ; 


Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz. 

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!