UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası

Yorumlar

4.75
(145)

UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası

₺1.640,00

UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası

UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası kapsamında spektrofotometre yardımıyla gerçekleşen analizlerin başarılı bir şekilde tamamlanması adına önemlidir. Bu çerçevede ışık şiddeti ve ışık şiddetinin dizilim teknolojisini dikkate alan ölçümlerle gerekli sonuçların elde edilmesi amaçlanmaktadır.

İlaç, biyoteknoloji, kimya ve gıda sektörlerinde tercih edilen bir seçenek olarak öne çıkan spektrofotometre sayesinde başarılı analizler gerçekleştirebilirsiniz. Analizlerinizi gerçekleştirirken amaç daha verimli ve sonuç odaklı bir analize ulaşmaktır. Bu bağlamda yüksek teknoloji kullanımı sağlayan cihazlarla UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası alarak kariyerinizi başarılı bir seviyeye taşımak mümkün olacaktır.

UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası Neden Tercih Edilmektedir?

UV-VIS Spektofotometre Eğitimi Sertifikası almak isteyen hemen herkesin en büyük arzusu eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayarak kaliteli bir kariyer planlaması yapmaktır. Bu çerçevede amaç hem eğitim süreci hem de sonrasında sertifikanın bütün ayrıcalıklarından yararlanmak olur. Pek, bu eğitimi alanlar hangi seviyedeki kimselerdir?

Sertifika alarak kariyerini daha başarılı bir şekilde yönlendirmek isteyenlerin genel itibarıyla öğrenciler ve yeni mezunlar olduğu söylenebilir. Öğrenci ve yeni mezunlara ek olarak kendi alanında yetkinlik kazanmayı isteyenler için de bu eğitime katılma hayli değerlidir. Siz de seviyeniz ne olursa olsun bu eğitimleri tercih ederek sertifika alabileceğinizi unutmayın. Üstelik alacağınız sertifika sayesinde kariyer planlamanızı daha başarılı bir şekilde yürütebilirsiniz.

UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

Eğitim içeriği uzmanlar tarafından belirlenen bir sertifika programıdır. Üstelik program sayesinde laboratuvar ve analiz süreçlerine hâkim olmak mümkündür. Özellikle de kendini geliştirmek isteyen hemen herkes için bu eğitimleri tercih ederek harekete geçmek mümkündür. Siz de bu konuda en başarılı çözümlerden fayda sağlamak mı istiyorsunuz? O halde tercihinizi yaparken eğitim içeriğini de titiz bir şekilde ele almalısınız.

Teorik ve pratik aşamalardan oluşan bu eğitim sayesinde kariyerinizi daha başarılı bir noktaya taşımanız muhtemel. Bu bağlamda dikkat etmeniz gereken tek bir konu var! UV-VIS Spektrofotometre Eğitimi Sertifikası için kaydınızı zamanında oluşturmak ve başarılı bir eğitim sürecini geride bırakmak. Size en uygun deneyimi yaşamak ve kaliteli bir eğitim sürecine kapı aralamak mümkün olacak!

Eğitim İçeriği

 • Spektroskopi Tanımı
 • UV-VIS Spektroskopi Nedir
 • UV-VIS Spektrometre’Nin Çalışma Prensibi ve Kısımları
 • Analize Örnek Hazırlama
 • UV-VIS Spektrometre’nin Avantajları ve Kullanım Alanları
 • Spektrumların Değerlendirilmesi
 • Örnek Spektrumlar

 

Eğitim Süresi

 • 6 Uzaktan Eğitim Saati

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

1 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

Mel*********

Mel*********

Eğitimleriniz ömür boyu ulaşıma açık mı?

Merhabalar, eğitiminiz tamamlandıktan sonra 6 ay süre boyunca öğrenci sistemizine giriş sağlayabilirsiniz.

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!