Artırılmış Gerçeklik Pazarlaması Sertifikası

Yorumlar

4.16
(44)

Artırılmış Gerçeklik Pazarlaması Sertifikası

₺1.399,00

Artırılmış gerçeklik pazarlama eğitimi, pazarlama profesyonellerine ve dijital tasarımcılara bu yenilikçi teknolojiyi kullanma becerisi kazandırmayı amaçlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Artırılmış Gerçeklik Pazarlaması
Sertifikası


Artırılmış gerçeklik (AR) pazarlaması, geleneksel pazarlama stratejilerine dijital ve interaktif bir boyut ekleyen bir yaklaşımdır. AR, fiziksel dünyayı dijital olarak zenginleştirir ve bu sayede tüketicilere ürünleri veya hizmetleri daha iyi anlama, deneyimleme ve etkileşime geçme fırsatı sunar. Artırılmış gerçeklik pazarlaması, işletmelerin ürünlerini veya hizmetlerini daha çekici ve yenilikçi bir şekilde tanıtmasına yardımcı olur.

Artırılmış Gerçeklik Pazarlamasının Temel Amacı:

 • Dikkat Çekme: Artırılmış gerçeklik, tüketicilerin dikkatini çekmek için etkileyici ve eğlenceli deneyimler sunar. Bu, reklamların, broşürlerin veya ürün etiketlerinin ötesine geçerek tüketicilerin ilgisini çekmeyi amaçlar.

 • Ürün Deneyimi: AR, tüketicilere ürünleri veya hizmetleri sanal olarak deneme fırsatı sunar. Örneğin, giyilebilir teknoloji ürünlerini denemeden önce nasıl görüneceğini veya nasıl kullanılacağını göstermek için AR kullanılabilir.

 • Eğitim ve Bilgilendirme: AR, karmaşık ürünlerin veya hizmetlerin nasıl çalıştığını daha iyi anlamalarına yardımcı olabilir. Özellikle teknolojik ürünlerin açıklamalarında veya talimatlarında kullanışlıdır.

 • Marka Sadakati: İnovasyon ve eğlence unsurları, müşterilerin markalarla daha olumlu bir ilişki kurmasına ve sadakat geliştirmesine yardımcı olur.

 • Ölçülebilir Sonuçlar: AR pazarlama kampanyalarının etkisi kolayca izlenebilir ve ölçülebilir. Bu, işletmelerin yatırım getirisini daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Artırılmış Gerçeklik Pazarlama Eğitimi:

Artırılmış gerçeklik pazarlama eğitimi, pazarlama profesyonellerine ve dijital tasarımcılara bu yenilikçi teknolojiyi kullanma becerisi kazandırmayı amaçlar.

Artırılmış gerçeklik pazarlama eğitimi, işletmelerin yenilikçi pazarlama stratejileri oluşturmasına ve müşteri deneyimini geliştirmesine yardımcı olur. Bu eğitim, gelecekteki pazarlama profesyonellerinin bu büyüme potansiyeli taşıyan teknolojiyi etkili bir şekilde kullanmalarına olanak tanır.

 

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!