ELISA Eğitimi Sertifikası

Yorumlar

4.59
(173)

ELISA Eğitimi Sertifikası

₺1.640,00

ELISA Eğitimi Sertifikası, Elisa Testi olarak bilinen analiz çalışmaları kapsamında gerçekleşen süreçle alakalı bir çözüm sunmaktadır.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

ELISA Eğitimi Sertifikası


ELISA Eğitimi Sertifikası, Elisa Testi olarak bilinen analiz çalışmaları kapsamında gerçekleşen süreçle alakalı bir çözüm sunmaktadır. Virüs, bakteri ve diğer paraziter canlıların tespit edilmesine dair kanın değerlendirilmesinde Elisa Testi tercih edilmektedir. Bu test sayesinde canlı sağlığına yönelik değerlendirmeler yapılması mümkün olmaktadır. Pek çok rahatsızlığa yönelik tespit aşamasında tercih edilen bu analizle insanların sağlıklı olmasına olanak tanımak mümkün.

ELISA Eğitimi Sertifikası kapsamında alacağınız eğitim sayesinde insan ve canlı sağlığına yönelik değerlendirmeler yapabileceğinizi unutmamalısınız. Bu kapsamda laboratuvar analizlerinde daha başarılı olmak mümkündür. Kariyerinizi planlarken aynı zamanda eğitim sürecini verimli bir şekilde tamamlamak adına eğitime katılabilirsiniz.

ELISA Eğitimi Sertifikası ile Kazanımlarınız Neler Olacak?


Eğitimlerle mesleki anlamda daha başarılı olmak sizin için önemli mi? O halde yapmanız gereken oldukça basit! Kaliteli bir eğitim sertifikası tercihinde bulunarak size uygun bir deneyime ulaşabilirsiniz. Özellikle de eğitim süreci sonrasında başarılı olmayı amaçlıyorsanız sizi bekleyen birbirinden özel seçenekler var demektir.

Eğitim sertifikası ile harekete geçen pek çok katılımcı hem mesleki yetkinliğini arttırabilir hem de sertifika alarak CV’sini daha da güçlendirebilir. Alanında uzmanlaşmak isteyen hemen herkesin en çok tercih ettiği seçenek hiç şüphesiz ELISA Eğitimi Sertifikası olmalı. Tüm yönleriyle değerli bir sürece kapı aralayan eğitim sertifikanızla siz de gelecek planlamanızı yapabilirsiniz. Alacağınız eğitimin size katkısını her anlamda yakalamanın şimdi tam zamanı!

ELISA Eğitimi Kimler İçindir?


ELISA Eğitimi almak isteyenler genellikle laboratuvar analizlerini gerçekleştiren ve başarılı olma amacı güden kimselerdir. Analizlerin kaliteli ve sürdürülebilir olmasının yanı sıra kariyerinde başarı hedefleyenler için de bu eğitim çok çok değerlidir. Siz de bu konuda başarıyı elde etmek istiyorsanız mutlaka eğitime kaydınızı yaptırmalısınız.

Eğitim çerçevesinde elde edilen hem teorik hem de pratik deneyimler sayesinde başarıya ulaşmak muhtemeldir. Özellikle de eğitim sonrasında verilen sertifika sayesinde CV’nizi güçlendirmeniz mümkündür. İhtiyaçlarınıza cevap verecek ve eğitim sürecini başarılı bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlayacak olan eğitimlerle siz de kariyerinize yön verebileceğinizi unutmamalısınız. ELISA Eğitimi ile alakalı bütün merak ettiklerinizi cevaplamaya başlayabilirsiniz.

Eğitim İçeriği:

 • ELISA Testi Yönetimi
 • ELISA Testinin Bileşenleri
 • ELISA Testi Kullanım Amacı ve Avantajları
 • ELISA Testinin Testinin Çeşitleri
 • ELISA Sonuçlarının Değerlendirilmesi


6 Uzaktan Eğitim Saati Sürecektir.

Örnek Sertifika ; 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80

Whatsapp

uzemigunsem@gedik.edu.tr

Eğitim Süreci

 • Tüm işlemler online gerçekleşecektir.
 • Kendi müsaitliğinize göre sisteme girip eğitim videolarınıza 7/24 erişim sağlayabileceksiniz.
 • Eğitim sonunda test usulü sınavınız olacaktır.
 • Sınavlar ortalama 20-40 soru arasında olmaktadır.
 • Geçme notu 50 puandır.
 • Kayıt olduğunuz eğitimi tamamlamak için 60 gün süreniz bulunmaktadır. 60 gün sonunda eğitim ve sınav sisteminiz kapatılacaktır. Herhangi bir süre uzatması yapılmayacaktır. 60 günde tamamlanmayan eğitimlerde sürenizi uzatmak için belirlenen ücreti ödemeniz gerekmektedir.
 • 3 defa ücretsiz sınav hakkınız bulunmaktadır, adaylarımızın %99'u ilk sınav haklarında başarılı olmaktadır. Eğer 3 sınav hakkınızda da başarılı olamaz iseniz ek 1 sınav hakkı tanımlanacaktır ve ücreti 500₺'dir.

Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!