Memurlara Özel (5 Adet) Sertifika Programları

Yorumlar

4.7
(116)

Memurlara Özel (5 Adet) Sertifika Programları

₺2.749,00

Sertifika programları memurlara ve memur olacaklara yönelik olarak hazırlanmıştır, aynı zamanda bu alana uygun 5 eğitim bir paket halinde sunulmaktadır.

Transkriptli sertifikalar, iş başvurularında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlar.

Öne Çıkanlar

 • Eğitime Anında Başla
 • Kamu ve Özel Sektörde Geçerli
 • Bilgisayar, Telefon ve Tabletten Erişim

Memurlara Özel
Sertifika Programları

Memur ve memur adaylarının kariyer yolculukları, sürekli bir gelişim ve öğrenmeyle şekillenir. Bu nedenle, CV'lerinde yer alacak çeşitli sertifika programları, bu yolculuğun kritik kilometre taşlarından biri haline gelir. Memurlar için tasarlanmış özel sertifika paketleri, atama ve görevde yükselme süreçlerinde önemli bir katkı sağlar, ayrıca rekabetçi avantaj elde etmelerine yardımcı olur.

Sertifikalı eğitim programları, memur ve adaylarının yetkinliklerini artırmalarına ve belirli bir alandaki bilgi ve becerilerini derinleştirmelerine olanak tanır. Kamu sektöründe, özellikle devlet daireleri ve kamu kurumları, çalışanlarını sürekli olarak daha yetkin ve etkin hale getirme amacındadır. Eğitimler, bu amaç doğrultusunda çalışanların profesyonel gelişimine ve kariyerine katkıda bulunur.

Programlar sayesinde, memur ve memur adayları, işlerinde daha başarılı olabilir, daha etkin çözümler üretebilir ve kariyerlerinde daha fazla iş güvencesi elde edebilirler. Ayrıca, sertifikalar, çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimlerini destekleyerek, kariyerlerinde daha geniş perspektifler ve fırsatlar sunar. Bu, memurların ve adayların, sektördeki yenilikleri ve güncel uygulamaları takip etmelerine ve kariyerlerini bu yönde şekillendirmelerine yardımcı olur.

Paket Detayları:

 • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
 • İletişim ve İletişim Teknikleri
 • Bilgisayar İşletmenliği
 • Bilgisayar Programcılığı
 • Temel Bilgi Teknolojileri

Örnek Sertifika ; 

 

Örneği verilen belgede ''Örnek'' olarak bildirilen eğitim başlığı programlara göre değişiklik göstermektedir.
Eğitim Sonunda ; İstanbul Gedik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Onaylı ve Rektör İmzalı Sertifika Sahibi Olacaksınız. Belgeler Tarafınıza eğitiminizi tamamladıktan sonra 5 iş günü içerisinde e-Devlet üzerinden gönderilecektir.  Fiziki kargo istemeniz ek ödeme yapmanız gerekmektedir.

Fiziki kargo tercihi yapan, kargo gönderimi sağlanan ve buna rağmen teslim almayan ve sertifikası merkezimize dönen adayların yeniden kargo gönderimi yapılması için 500 ₺ ek ödeme yapması gerekmektedir. Size gönderilen kargoları lütfen teslim alınız. Teslim alınmaması ve yeniden kargolanması için ek ödeme yapılmaması durumunda adayın belgesi 1 ay (30 gün) içerisinde imha edilecektir.

Türkçe ve İngilizce Sertifika Örneği;

İstanbul Gedik Üniversitesi Üniversite Onaylı Sertifika

Kazanımlar

Eğitim sonunda elde edeceğiniz kişisel ve mesleki gelişim sertifikanız/sertifikalarınız ile iş hayatında kendinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bu tür eğitimler destekleyici faaliyetler sınıfında bulunmaktadır. Gelişiminize katkıda bulunarak almaya hak kazandığınız sertifikanız/sertifikalarınızı CV'nize ekleyerek kullanabilirsiniz.

Eğitime Kimler Katılabilir

İlgili bölüm çalışanları/mezunları ve ilgili bölümlerde eğitimini sürdüren öğrenciler sertifikalı eğitim programına başvuruda bulunabilir.

Nasıl Katılırım?

"Eğitime Katıl'' butonuyla kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Sistem sizi kayıt işlemleri için yönlendirmektedir. Ödeme işleminizi Banka/Kredi Kartı ile veya Havale/EFT yöntemiyle tamamlayabilirsiniz. Kredi ve Banka Kartı ödeme yaptığınızda kaydınız hemen açılıp giriş bilgilerinin SMS olarak gelecektir. Havele/EFT Ödemelerini ise mesai saatleri içerisinde yapmanız durumunda sisteminiz aynı gün, mesai dışı yapmanız durumunda ise ilk mesai gününde açılıp giriş bilgileriniz SMS olarak size ulaşacaktır.

Başvuru Süreci

 • Katılımcılar Dünyanın her yerinden katılabilir.
 • Eğitim başlangıç ve bitiş tarihi aralığında tüm ders videoları açık olup, eğitimleri istediğiniz gün ve saatte 7/24 izleyebilirsiniz.
 • Ödeme işleminiz kredi kartı veya banka hesabından gerçekleştirebilirsiniz.
 • Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyad, eğitim adı ile birlilte dekontunuzu 0543 613 12 00 whatsapp hattımıza iletmeniz gerekmektedir.
 • Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir.
 • Kayıt olan öğrencilere açılan sistemler 2 ay sonra kapatılacaktır.

Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı  : AKBANK T.A.Ş.
Şube Adı    : İMES TİCARİ / 00876
Hesap Adı  : İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İŞLETMESİ
Hesap No   : 0067465
Kod             : 0046
Swift           : AKBKTRIS
IBAN           : TR29 0004 6008 7688 8000 0674 65

(AÇIKLAMA KISMINA LÜTFEN AD SOYAD VE TELEFON NUMARASI BİLGİNİZİ YAZINIZ.)

İletişim

0850 303 27 80
Whatsapp
uzemigunsem@gedik.edu.tr


Yorumlar

0 yoruma göre

Düşüncelerini paylaş

Bu eğitimi kullandıysanız, düşüncelerinizi diğer kişiler ile paylaşın

Yeni YorumSon İncelemeler

GEDİKSEM NE YAPIYOR?

Üniversite onaylı ve e-Devlet'te sorgulanabilir sertifikalı eğitimler ile size destek oluyoruz. Resmi ve geçerli sertifikalar ile kariyerinize yön verin!